Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Навіщо білоруси розміщають на кордоні з Україною дерев’яні муляжі танків

Навіщо білоруси розміщають на кордоні з Україною дерев’яні муляжі танків

  • 22 червня, 2022 17:29

Олександр Мотузняк, речник Міністерства оборони України, повідомив про розміщення військовими Білорусії дерев’яних муляжів військової техніки, а саме танків, на кордоні з Україною.

Про це розповідає Медіа Центр Україна – Укрінформ.

Дана інформація була озвучена на черговому брифінгу, який відбувся 22 червня.

"З метою проведення заходів оперативного маскування і демонстрації своєї присутності підрозділи збройних сил Білорусі розміщують в прикордонних з Україною зонах дерев'яні муляжі танків. Триває перевірка боєздатності білоруських військ. Загроза нанесення по території України ракетних ударів все ще зберігається", – сказав Мотузняк.

Зі своєї сторони радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко підкреслив, що поблизу українського кордону наразі розміщено близько 4-х тисяч військових Білорусі і це замала кількість для прориву на території нашої країни.

«22 червня у Мінську відбудеться зустріч Володимира Путіна та Олександра Лукашенка, на якій, імовірно, президент РФ вкотре намагатиметься переконати Лукашенка залучити своє військо до війни проти України, щоб допомогти Росії», – зауважив Вадим Денисенко.

Не дивлячись на це, речник переконаний, що самопроголошений президент Білорусі знову намагатиметься викрутитись із ситуації та зайняти на міжнародній політичній арені два стільці одразу.

Не варто забувати, що 24 лютого 2022 року Росія здійснила повномасштабний напад на Україну. Він супроводжувався ракетними ударами майже по всіх областях, включаючи столицю. Окупанти досі не спинились і вони продовжують знищувати наші міста, жорстоко вбивати мирне населення, руйнуючи та паплюжачи все на своєму шляху.

Поділитись

Новини по темі: