3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • На війні загинув легендарний льотчик Владислав Риков. На рахунку мав 385 бойових вильотів

На війні загинув легендарний льотчик Владислав Риков. На рахунку мав 385 бойових вильотів

  • Фото: Facebook сторінка Ростислава Лазаренка
  • 8 лютого, 2024 13:31

Під час виконання бойового завдання 7 лютого загинув льотчик Повітряних Сил Збройних Сил України Владислав Риков. На рахунку у льотчика було 385 бойових вильотів.

Про смерть легендарного воїна повідомив побратим Владислава, Ростислав Лазаренко.

«Вчора мені вирвали серце. 07.02.2024 під час виконання бойового завдання загинув мій бойовий братик, член нашої бойової сімʼї, мій заступник — Владислав Риков. На його рахунку 385 бойових вильотів — це був найкращий льотчик і командир, якого я знав. Він прикривав мою спину з початку повномасштабної війни як на землі, та і в повітрі, підготував велику кількість як бойових ведених, так і ведучих. Для мене це надзвичайно тяжка втрата, так як за цих майже два роки війни, Влад завжди був поруч і всі проблеми ми вирішували разом. Влада мало хто знав, але його історію я розповім згодом, бо про таких людей потрібно знати і памʼятати — він віддав життя за наші життя, за нашу свободу і за нашу Україну!» — зазначає Ростислав у повідомленні.


Фото: Ростислав Лазаренко

У Героя лишилась дружина та маленька донечка. Його побратими організували збір, щоб допомогти рідним захисника. Долучитися до збору можна за посиланням.


Фото: соціальні мережі

Раніше Журнал Житомира повідомляв про загибель 23-річного пілота з Малина.

Поділитись

Новини по темі: