19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Командир 115 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в Житомирській області залишає посаду

Командир 115 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в Житомирській області залишає посаду

  • Фото: 115 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ
  • 3 березня, 2024 16:52

Віталій Маковський залишає посаду командира 115 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в Житомирській області. Таку заяву від його імені опубліковано на сторінці бригади.

Сьогодні я прощаюсь з Бойовим прапором частини та залишаю посаду командира 115 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Мав за честь протягом двох років очолювати наш великий, потужний, бойовий колектив.

Ми спільно, пліч-о-пліч з перших днів збройної агресії російської федерації сформували бригаду, набули бойових спроможностей та успішно виконували і продовжуємо виконувати бойові завдання.

Понад ста родин військовослужбовців бригади не дочекались повернення своїх рідних додому, які ціною власних життів зробили все можливе для того, щоб Україна була незалежною, а наступні покоління українців мали світле майбутнє.

Жоден з нас не має права забути або пробачити вкрадене життя кожного українця та українки.

У зверненні йдеться, що Віталій Маковський пишається героїчністю військовослужбовців та їхньою відданістю справі.

Я впевнений в тому, що особовий склад 115 окремої бригади територіальної оборони з честю продовжуватиме свій славетний шлях, буде вірний бойовим традиціям, сміливо нищитиме ворога і щодня наближатиме нашу Перемогу.

Щиро дякую всім військовослужбовцям бригади за Вашу щоденну, вкрай важку працю, за безсонні ночі, за незламність в холодних окопах під ворожими обстрілами, за Вашу мужність і героїзм, за врятовані життя братів та сестер по зброї, за спокійні будні наших громадян.

Дякую керівникам органів державної влади і місцевого самоврядування Житомирської області, всім громадянам, волонтерам і благодійникам, які допомагали і підтримували підрозділи бригади.

 

Поділитись

Новини по темі: