3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Ці хлопці працюють переважно на «нулі» та у ворожому тилу», — «Українська команда» передала розвідникам дрони-камікадзе

Ці хлопці працюють переважно на «нулі» та у ворожому тилу», — «Українська команда» передала розвідникам дрони-камікадзе

  • Фото: Волонтерський штаб «Українська команда»
  • 24 листопада, 2023 17:11

Волонтерський штаб «Українська команда» передав партію ударних дронів розвідникам одного з підрозділів, які зараз захищають Україну на Запорізькому напрямку.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Української команди». 

«Продовжуємо забезпечувати наших захисників ударними безпілотниками. Передали чергову партію дронів-камікадзе бійцям одного з підрозділів розвідки. «Ці хлопці працюють переважно на «нулі» та виконують спеціальні завдання у ворожому тилу. Вони працюють тихо, але результати їх роботи завжди вибухові», - повідомив керівник «Української команди» Артур Палатний. 

Бійці підрозділу з початку війни воювали на сході України, в тому числі в Бахмуті. Зараз вони виконують завдання на Запорізькому напрямку. Зокрема, були в Оріховів, Роботиному, Новопрокопівці.


Фото: Українська команда

«Нехай наші дрони-камікадзе допоможуть їм швидше гнати ворога з нашої землі та збережуть життя!» - бажають волонтери «Української команди».

Раніше повідомлялося, що «Українська команда» придбала для захисників на передовій близько 300 дронів-камікадзе та 10 наземних станцій керування безпілотниками. Кошти на них були зібрані під час дрон-марафону до Дня Незалежності. 


Фото: Українська команда

Також повідомлялося, що «Українська команда» передала 20 тонн гуманітарної допомоги родинам з дітьми та переселенцям. Зокрема, дитяче харчування, шоколад, інші продукти та одяг.
Фото: Українська команда

Поділитись

Новини по темі: