21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Чіткі терміни служби: у Житомирі знову відбудеться пікет

Чіткі терміни служби: у Житомирі знову відбудеться пікет

  • Фото: надані учасниками акцій
  • 7 червня, 2024 10:20

У суботу, 08 червня о 11:00 у Житомирі відбудеться пікет щодо вимоги встановити чіткі терміни служби.

Про це розповіли організатори акції. Зазначається, що мирний пікет погоджено з міською владою, буде супровід поліції. 

"Це буде наш 12 всеукраїнський пікет для того, щоб нагадати владі про військових що воюють з початку повномасштабного вторгнення або й тих, хто воював ще до початку великої війни. Нагадати владі, що всі мають мати права та знати ТЕРМІН своєї служби, бо наразі досі не установлений адекватний термін служби, багато військових виснажені і потребують заміни. Ми наголошуємо на тому, що заміна має відбуватись поступово, а не одномоментно , задля збереження нашої країни", - зазначили в коментарі організатори акції.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстрований Законопроєкт №9142, який пропонує, щоб громадяни України мали право на звільнення через півтора року після мобілізації, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу. Також на сайті електронних петицій розміщена подібна ініціатива з проханням дозволити добровільну демобілізацію.

Аби зрушити це питання в містах України щомісяця проходять мирні пікети.

"У квітні ми створили петицію, що вже набрала 25 тисяч голосів, також деякі з рідних військових були на пресконференції в Києві, де говорили про важливість термінів служби. Так як з нового законопроєкту виключили термін служби для військових - ми продовжуємо вимагати справедливості у влади", - зазначає дружина добровольця Віра.

Фото: анонс заходу

Нагадаємо, що у травні у Житомирі відбувся пікет щодо термінів служби у війську.

Поділитись

Новини по темі: