10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Білорусь тримає на кордоні 7 батальйонів, але наступ малоймовірний - розвідка

Білорусь тримає на кордоні 7 батальйонів, але наступ малоймовірний - розвідка

  • Фото: SPRAVDI
  • 1 липня, 2022 17:01

Загроза вторгнення білоруської армії на територію України, з військової точки зору, зберігається. Однак наразі прямий військовий наступ з Білорусі малоймовірний.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький повідомив в інтерв'ю військовому телебаченню України.

"Сьогодні прямої загрози з боку Білорусі немає, тому що не створено угрупування військ, не розгорнута система управління цим угрупуванням. Це основний елемент того, що йде безпосередня підготовка до бойових дій", – пояснив Вадим Скібіцький.

Перебування біля кордону семи батальйонів збройних сил Білорусі спонукає українське командування залучати додаткові сили стримування та посилювати розвідку.

"Це відволікає ресурси та засоби від нашого східного фронту. Крім того, постійне переміщення військ спрямоване на те, щоб тримати нас в напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території білорусі", – зазначив представник Головного управління розвідки.

Як повідомлялося, на півночі Житомирщини продовжується будівництво оборонних споруд.

Поділитись

Новини по темі: