Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Житомирський бронетанковий завод завершив виробництво першого корпусу БТР-4Е. ФОТО

Житомирський бронетанковий завод завершив виробництво першого корпусу БТР-4Е. ФОТО

  • 17 грудня, 2021 9:37
Житомирський бронетанковий завод передав перший виготовлений бронекорпус БТР-4Е Харківському конструкторському бюро з машинобудування імені Морозова для подальшої комплектації необхідними системами, вузлами та агрегатами. Про це повідомили у пресслужбі заводу.

Наголошується, що це перший серійний бронекорпус плавучого бронетранспортера БТР-4Е з покращеними водохідними характеристиками.

Для покращення морехідності та плавучості БТР обладнали додатковими поплавками, а повітрязабірник винесли вище бойового модуля. Таке доопрацювання зробили для можливості озброєння бронетранспортерами цього типу морської піхоти України.Наразі житомирський завод працює над замовленням з виготовлення ще декількох корпусів для цих бронемашин. Заявляється, що роботи виконуються згідно з технологічними процесами з дотриманням визначених термінів.

«Ми сподіваємося на постійні замовлення на цей вид продукції та гарантуємо її якість і вчасність постачання», – зазначає директор ЖБТЗ Геннадій Гращенков.

ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування» має замовлення на виробництво 75 БТР-4Е для Збройних Сил України.Фото: ЖБТЗ
Поділитись

Новини по темі: