24 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Все більше хлопців Житомирської області віддають перевагу контрактній армії

Все більше хлопців Житомирської області віддають перевагу контрактній армії

  • 7 липня, 2008 16:19
  • 2083

Впродовж першого півріччя 230 жителів Житомирської області уклали контракти з військовими частинами, які розташовані на Житомирщині. Про це «Журнал Житомира» повідомили в Житомирському
обласному військовому комісаріаті.

Більшість з них вирішили пов'язати своє майбутнє із службою в 95-ій аеромобільній бригаді, полку зв'язку і в повітряно-військовій частині в Озерному.

За повідомленням житомирського комісаріату, згідно плану Міністерства оборони цього року повинні бути підписані контракти на проходження військової служби з 380 хлопцями.
 
До речі, законодавством України з першого серпня передбачено підвищення мінімальної зарплати контрактника до 1 200 гривень. Солдати, які віддали 3 роки Збройним силам України, матимуть право на здобування безкоштовної вищої освіти.

Більше всього охочих вступити в ряди контрактної армії на Житомирщині, Львівщині, Хмельниччині і Вінниччині. У Західних областях спостерігається навіть 25-процентний надлишок охочих служити, повідомляє телеканал ICTV.
 
Стабільна, хоч і невисока – від 1000 до 1800 грн. – солдатська зарплата – одна з небагатьох можливостей для молодих хлопців чесно заробити.
Поділитись

Новини по темі: