16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Афіша
  • У Житомирі відбудеться відкриття найбільшого дитячого розважального центру «Країна Мрій»

У Житомирі відбудеться відкриття найбільшого дитячого розважального центру «Країна Мрій»

Рекламна стаття
  • Фото: Країна Мрій
  • 1 березня, 2024 13:30

У Житомирі 9 березня відкриється найбільший дитячий розважальний центр "Країна Мрій". Центр буде розташовуватися на площі понад 3 тисячі квадратних метрів і пропонуватиме море розваг для маленьких житомирян.

Мережа дитячих розважальних центрів "Країна Мрій" здійснює дитячі мрії вже протягом шести років у різних містах України. Відкриття в Житомирі стане десятим у мережі.

У "Країні Мрій" можна буде провести дитячий день народження разом з улюбленими героями або просто відпочити з родиною. Захоплюючі моменти завжди будуть поруч з відвідуванням цього закладу. На території центру заплановано понад десять тематичних кімнат для незабутнього свята на різноманітні теми: від сміливих супергероїв до справжніх принцес.

На території буде велика кількість ігрових локацій, таких як лабіринт, батут, зони для найменших, а також багато інтерактивних ігрових зон. Для гостей також підготували одну з найкрутіших ігрових локацій - лазертаг, що стане чудовим доповненням до відпочинку або святкування.

У центрі функціонуватиме сімейний ресторан з різноманітною кухнею та бенкетним меню. За розваги відповідатиме команда професійних вправних аніматорів. "Країна Мрій" гарантує ідеальний відпочинок для всієї родини.

Для попередніх замовлень телефонуйте: 
+380 99 671 01 44 
Або завітайте за адресою:
Вул. Вітрука, 9

Поділитись

Новини по темі: