12 грудня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Афіша
  • Проблеми та переваги простору Замкової гори: презентують результати дослідження думки громадськості

Проблеми та переваги простору Замкової гори: презентують результати дослідження думки громадськості

  • Фото: ЖМР
  • 7 березня, 2024 16:02

У Житомирі презентують результати дослідження думки громадськості щодо проблем та переваг простору Замкової гори

Про це анонсує пресслужба Житомирської міської ради.

Результати презентують 12 березня о 16:00 в режимі онлайн у Microsoft Teams за посиланням. 

Дослідження проводилось у грудні 2023 року серед 485 респондентів з метою вивчення ставлення містян до простору Замкової гори, оскільки це історична частина міста, яка має велику екологічну, туристичну, культурну і соціальну цінність.

"Опитування є продовженням Урбаншколи на основі дослідження простору Замкової гори в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ». Його задача – зрозуміти, які зі знахідок аналізу Урбаншколи справді відгукуються мешканцям/-кам, а які є лише дослідницькими артефактами і не потребують уваги в подальшому опрацюванні теми, що дозволить сформувати спільне бачення і врахування конструктивних ідей від мешканців міста щодо майбутнього цього простору. Після обговорень з громадою та доопрацювання, концепцію безоплатно передадуть Житомирській міській раді для можливості використання в подальшому на розсуд місцевих департаментів та управлінь", - йдеться  вповідомленні.

Нагадаємо, що 22-24 вересня 2023 року Житомирська міська рада та проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» провели Урбаншколу, під час якої активні житомиряни та житомирянки, архітектори, експерти з міського планування, географії, екології та соціології вчилися проводити комплексне дослідження історії, простору та соціальних відносин міських територій.

Об’єктом дослідження став парк та прилеглі до нього квартали житомирської Замкової гори.

З яких джерел фінансуєится проєкт

 

Проведення дослідження та розробка концепції Замкової гори не використовує ресурси міського бюджету, а проходить в межах німецько-швейцарського проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.

Поділитись

Новини по темі: