26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Афіша
  • Участь в ГО, політиці, фондах, бізнесі, науці: житомирянок запрошують на форум «She Week»

Участь в ГО, політиці, фондах, бізнесі, науці: житомирянок запрошують на форум «She Week»

  • 2 вересня, 2019 17:29
  • 631
Як побудувати власний бізнес з нуля, зробити кар’єру, виграти передвиборчі перегони та тримати баланс між роботою і сім’єю, встигати все і всюди? На всі ці запитання даватимуть відповіді відомі люди з усієї України на Форумі “She week for Democracy Development” 7 вересня.

Під час форуму “She week for Democracy Development”, який покликаний залучити більшу кількість жінок в суспільні процеси, з житомирянами працюватимуть спікери з усієї України. 

Захід побудований у форматі OPEN AIR, він розпочнеться об 11:00 7 вересня на майдані ім. С. П. Корольова і складатиметься з двох панелей і воркшопів. Перша частина заходу буде присвячена публічному врядуванню жінок в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку, друга частина – work, home and family balance – жінки в науці, бізнесі, здоров’я та спорт. 

Відомі українські та зарубіжні діячі, такі як Олександра Чуркіна – заступниця з питань євроінтеграції Міністра соціальної політики України, Світлана Глущенко – заступник Міністра юстиції України, Ярослава Джонсон – президентка Western nis Enterprise Fund, Ірина Никорак – виконавча директорка Української асоціації шовкового шляху "Silk Link" та інші ділитимуться власним досвідому, історіями успіху й мотивуватимуть до дій. 

Організаторки – Ірина Ярмоленко та Анна Воронцова.
 


УНІКАЛЬНО, що з 12:00 у окремих тентах працюватимуть стратегічні воркшопи, які може відвідати кожен бажаючий. На них навчатимуть житомиря тонкощів бізнесу, політики, розповідатимуть про освіту за кордоном та розширення власних можливостей.

Поліцейська омбудсменка Вікторія Сельська під час воркшопу “Жінка в незвичних професіях” розкаже як повірити в себе і реалізуватися в будь якій справі, навіть стереотипно “не жіночій”. 
Вчитель з британії Пол Лое у воркшопі “Жінка та світ” дасть поради як мислити глобально та  розширити власні горизонти. А португальський футболіст Хуго Агро навчить танцювати сальсу та відбивати м'яч. 

Юлія Міляр – науковиця, учасниця міжнародних освітніх обмінів розкриє секрети отримання зарубіжної освіти на воркшопах “Дівчатка-лідерки: школярки та студентки” та “Жінки в науці”. 

Кандидатка на посаду міського голови Житомира у 2015 році Тетяна Пашкевич модеруватиме “політичну кухню”  для активних жінок, які не бояться діяти і готові йти на вибори, воркшоп – “Жінки в політиці”, для участі у ньому необхідно заповнити аплікаційну форму (на сторінці Фейсбук Центр Суспільних Комунікацій).  

Виконавчий директор iHUB Вадим Петрунін та власниця бренду й стартапу GOOD ECO MOOD Наталія Клебанська модеруватимуть воркшоп "Жінки в бізнесі". 

Цікаво, що спікерками і тренерами на воркшопах будуть деякі виступаючі з центральної сцени. Не прогавте можливості поспілкуватися з людьми, доступ до яких не реально отримати в повсякденному житті.

Реалізація гендерної ініціативи She Week в Житомирі стає можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект "ПРОМІС"), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів. Ідеолог проекту –  віце-президентка Європейської асамблеї жінок депутатів, голова депутатської групи “Рівні можливості” Житомирської міської ради, лобістка Хартії рівності від (CEMR) Ірина Ярмоленко.
 
Поділитись

Новини по темі: