26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Афіша
  • Зустрічайте в Житомирі! Борис Гребенщиков та група «Акваріум» з новою програмою «Двері Трави»

Зустрічайте в Житомирі! Борис Гребенщиков та група «Акваріум» з новою програмою «Двері Трави»

  • 14 серпня, 2019 18:41
  • 1247

Ювілейний тур по Україні: «БГ-65»!

Житомир, 4 вересня о 19:00 у Літньому театрі «Ракушка»!

Філософія, що пройшла через покоління! Лірика, що проросла крізь каміння і терни волелюбності і протесту Його Величності Рок-н-Ролу! Думка, яка лине далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков!

Цього року Отцю Російського Року, Поетові і Музикантові виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені – виступами в турі містами України.

Унікальна музика групи "Акваріум" не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі і філософському регі. І що зачудовує– ані група, ані її засновник БГ не стали ретро-гуртом, незважаючи на тривалий творчий шлях. Їх музика метка і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, відшукуючи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол. 
 

«Двері Трави» - нова програма БГ і групи «Акваріум»


Назва програми на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-річчя, знайшлося справдешнє та істинне звучання. 
 

«Ця пісня для мене визначальна, бо це перша моя пісня, котра мені по-справжньому сподобалася – вона була якоюсь не «самодіяльною», а«справжньою». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів рано вранці на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав свіженький «Сильмарилліон» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прямим продовженням лісів Белеріанда»- розповів Борис Гребенщиков про пісню« Двері Трави»(2017). 


БГ і група «Акваріум» - як і раніше АКТУАЛЬНА і НЕЗРІВНЯННА! Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без лайки», чия музика і вірші сповнені глибоким і справжнім змістом, продовжують грати - і на Світових Сценах і спонтанно на площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість – це не стільки сценічне мистецтво, скільки щира, чесна, вічна музика і вірші про життя у стилі рок-н-рол. 


 

На концерті «Двері Трави» на вас чекає: 

  • Оновлений склад. 
  • Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень. 
  • Тривалість концерту - 2,5 - 3 години.


Квитки на kvartal-concert.com та karabas.com

 

Поділитись

Новини по темі: