Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 18-01-2022    12:55:51
Головна » Публікації » Інтернет

Розробка веб-сервісів та додатків: від початку до самого кінця


Розробка веб-сервісів та додатків: від початку до самого кінця
У сучасному світі важко уявити людину без смартфона. Бізнес все більше зацифровувати, а основний доступ до інформації та послуг більшість користувачів отримують саме через екрани компактних гаджетів. Настільним комп'ютерам все частіше довіряють лише робочі функції. Багато компаній, намагаючись покращити досвід взаємодії клієнтів зі своїм сервісом, створюють мобільні та вебдодатки.

Розробка WEB-проектів з використанням фреймворків Laravel, Yii2, Symfony та CMS Бітрікс спеціалістами ASABIX привносить широку різноманітність можливостей і переваг як для бізнесу, так і для покупців товарів та послуг. Що потрібно знати про етапи розробки сучасного додатка?

Знайомство з потребами та ретельний аналіз

Першим, фундаментальним кроком у процесі розробки додатку спеціалістами є аналіз проєкту та всіх його найважливіших елементів. Мета розробника — дізнатися:

  • вимоги клієнта,
  • обсяг робіт,
  • функції, що будуть реалізовані.


Щоб продукт був успішним, необхідно мати правильно підібрану стратегію і думати про цільову групу, на яку спрямовано додаток. Варто відповісти на такі запитання:

  • Хто цільові користувачі й що їм потрібно?
  • Як продукт розв'яже потенційні проблеми цільової групи?
  • Як правильно націлити потреби клієнтів за допомогою цього продукту?

Хороша відправна точка – перевірити свою ідею з цього погляду. Після розгляду проєкту команда може підготувати кошторис, пропозицію для спеціальної групи, яка працюватиме над успіхом додатку, технологічну пропозиція для клієнта.

Планування дій у процесі розробки додатків

Знання потреб клієнта – ключовий крок у подальшому плануванні роботи. У рамках другого етапу команда розробників комплексно готує план дій з урахуванням часу, який буде необхідний реалізації проєкту. Після консультацій та глибокого аналізу обсягу праці така дія дається набагато простіше – це дозволяє визначити час та внесок фахівців, необхідних для досягнення найважливіших цілей.

Залежно від потреб, перед тим, як розробники почнуть написання першого рядка коду, також проводиться стартова зустріч, мета якої — особисто познайомитися з командою проєкту, обговорити подальшу роботу, встановити правила спілкування та управління процесом розробки.

UX / UI дизайн продукту

Це момент, коли необхідно уважно розглянути візуальну сторону продукту та його UX/UI дизайн. У сучасному світі UX та UI це необхідні елементи будь-якого дизайну.

Простіше кажучи, UX, тобто досвід користувача, — це інтуїтивність навігації та спосіб роботи програми, в той час, як інтерфейс фокусується в першу чергу на візуальному дизайні.

Добре продумані продукти є складовою успіху. Адже інтуїтивно зрозуміла навігація, приємний зовнішній вигляд та простота використання дозволяють залучати клієнтів та впливати на позитивні думки про продукт.


30-11-2021 450
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: