Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 05-12-2021    01:42:54
Головна » Публікації » Інтернет

Сучасні контейнери для відходів: користуємось раціонально


Сучасні контейнери для відходів: користуємось раціонально
Щороку людина викидає до 300 кг сміття, що особливо помітно в містах з великою чисельністю населення. Існує ризик забруднення навколишнього середовища, тому контейнери для збору сміття розміщують на вулицях і в будівлях. Він стане в пригоді для щоденного збору сміття, який безпечно утилізується в контейнерах. Недорогі урни для сміття виготовляються з високоякісного пластику, що відповідає європейським нормам та екологічним стандартам.

Урни для сміття та ємності для збору відходів мають сучасний дизайн і часто встановлюються в громадських місцях. Пропонуємо асортимент пластикової тари на сайті виробника КФ-СІСТЕМС.

Різні типи сміттєвих контейнерів мають відмінні параметри та застосовуються для різного виду відходів. Компанія КФ-СИСТЕМС займається виробництвом таких місткостей.

  • підземні контейнери для побутових відходів;
  • склопластикові контейнери для сортування;
  • контейнери для небезпечних відходів;
  • урни Сіті - Лайт;
  • урни вуличні;
  • урни для сортування.


Всі вони відрізняються своїми габаритами, дизайном, матеріалами, а також способами вивантаження сміття.

Особливістю контейнерів є можливість роздільного зберігання відходів. Вони підходять для сортування більшості видів відходів: промислових, харчових і навіть великогабаритних. Для цього доступні цистерни різних типів і розмірів, в яких також можуть зберігатися небезпечні відходи. Місткості з кришками легко чистяться, їх не потрібно доповнювати мішками для сміття. У стінках контейнерів немає мікротріщин, тому сміттєві баки, що не промокають. Для кафе і домашнього використання такі продукти незамінні, оскільки залишки напоїв часто переливаються в місткості. Попри свою легкість, урни для сміття в Україні дуже міцні.

Вони витримують навантаження від 50 до 100 кг, що зручно для вантаження важкого брухту або твердих відходів. Урни для сміття виготовлені на основі первинного поліпропілену, який довгий час зберігає свої функціональні властивості. Урна на коліщатках забезпечена сферичною кришкою. Вона запобігає поширенню запахів, а також захищає вміст від сонця, дощу і шкідників.

Опціонально контейнер для відходів може бути обладнаний спеціальними кришками для розділення відходів. Також можна купити відро для сміття і обладнати його замком. Якщо вас цікавлять контейнери для збору сміття, зв'яжіться з операційним менеджером. Зателефонуйте за контактним телефоном або залиште заявку на сайті.

15-10-2021 176
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: