Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 09-12-2021    05:38:08
Головна » Публікації » Інтернет

Особливості ланцюжків: елегантні прикраси на кожен день


Особливості ланцюжків: елегантні прикраси на кожен день

Ювелірні прикраси являються незамінними елементами стильного образу. Їх використовують в повсякденному житті, одягають на свята. До того ж прикраси вже багато років вважаються прекрасним варіантом подарунку «на роки».

Ланцюг з червоного золота Артикул 66112

Великою популярністю серед розмаїття дорогоцінних виробів користуються ланцюжки. Стилісти Укрзолото рекомендують носити їх в якості самостійного елемента, чи комбінувати с підвіскою.

Критерії вибору ланцюжка

Сучасні ювелірні майстри створюють різноманітні форми та моделі ланнцюжків на шию, вражаючи своєю фантазією та оригінальністю. Тому перед тим, як купити прикрасу на шию варто визначитися з основними критеріями:

  • Матеріал виготовлення. Стильні дорогоцінності можна придбати з золота та срібла. Своєю чергою вибрати можна вироби із червоного, рожевого, жовтого, білого золота. Кожен сплав має свої особливості та переваги, адже кожен матеріал неповторний.
  • Спосіб плетіння. Підібрати ланцюжок можна різного варіанту створення – ручний, машинний, штампування. Дизайнери пропонують різні моделі, які відрізняються між собою кількістю з’єднань, розмірами, шириною. Самими популярними видами плетіння вважаються якірне, панцирне, фантазійне.
  • Ширину прикрасу. В каталозі представлені ланцюжки з різними параметрами. Стилісти рекомендують підібрати ширину, вагу виробу в залежності від анатомічних особливостей тіла та особистих переконань. Важливо пам’ятати, що чоловікам краще підійдуть біль масивні прикраси, а для жінок рекомендується вибрати ніжні моделі. Також ширину необхідно підбирати в залежності від того, це буде окремий аксесуар чи основа для носіння хрестика, кулона, підвіски.


Стилісти рекомендують вибирати золоті чи срібні ланцюжки, слухаючись свого серця. Якщо дорогоцінність готується в якості подарунку, то аксесуар підбирають в залежності від уподобань людини, для якої готується сюрприз.

Особливості популярних видів плетіння

Простим, але водночас міцним типом плетіння вважається якірний тип. Спеціалісти розрізняють плетіння ролло, венеціанське, кордове. Його широко застосовують при створенні прикрас для дорослих та дітей.

Панцирне плетіння включає такі різновидності як ромб, нона, фігаро. Даний тип використовується при створенні фантазійних моделей.

Самим міцним типом плетіння вважається Бісмарк. Його використовують при виготовленні різних варіантів прикрас – дитячих, чоловічих, жіночих.

Ланцюжок з червоного золота Артикул 66946-11.5-1/01

На сучасному ринку представлено безліч прикрас із дорогоцінних металів. Стилісти ukrzoloto рекомендують купувати ювелірні вироби тільки у спеціальних магазинах, які надають сертифікати якості та гарантують відповідність заявленим параметрам.


12-10-2021 188
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: