Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 18-09-2021    05:08:18
Головна » Публікації » Інтернет

Особливості використання екосумок


Особливості використання екосумок
В останні роки можна помітити зростання популярності різноманітних еко-сумок. Це досить лаконічні варіанти тканинних сумок, які використовуються з метою відмови від поліетиленових пакетів. Такі вироби мають велику кількість переваг. Ознайомитися з доступними варіантами можна на сайті, варто відзначити, що особливої уваги заслуговує можливість виготовлення продукції за індивідуальним замовленням.

Особливості використання екосумок.

За матеріалом розрізняють:
  • полотняний;
  • з льону грубої вичинки;
  • з бавовни;
  • шовковий;
  • ситцевий;
  • з рогожі.

Крім тканинних, є сумки з поліестеру, склеєних пляшкових пробок і кришок. Екологічність таких речей полягає в тому, що роблять їх з матеріалу, який пішов би на викид. Їх можна мити, тобто використовувати неодноразово. Прикрашають екосумки теж різними способами: вишивка нитками; вишивка бісером або стеклярусом; розпис на екосумках; стрічки; аплікації; гарячий друк; мокап — комп'ютерний друк; блискітки; комбінація різних тканин.

Багато компаній виготовляють сумки з логотипом з метою популяризації певних Послуг або продукції. Завдяки застосуванню сучасних технологій на сумку наносять високоякісне зображення, яке не втрачає свого первісного вигляду протягом усього терміну служби виробу. Еко-сумки - це один з чудових презентаційних матеріалів. Нерідко їх дарують важливим клієнтам і діловим партнерам, що позитивно позначається на результатах подальшої співпраці.

Доглядати за екосумкою просто. Режими прання і прасування залежать від того, з якої тканини зроблена річ. Більшість виробів дозволено прати в машинці при температурі 40 градусів, використовувати віджимання. Якщо річ прикрашена об'ємною вишивкою, аплікаціями, її перуть руками. Сушать на сушарці, відкритому повітрі. Гладять при температурі 150 градусів. Вибілювати екосумки не можна. Якщо на білій тканині з'явилася пляма, його виводять в хімчистці. В якості повсякденного догляду підходить протирання вологою ганчіркою.

Переваги використання екосумок.

На сьогодні величезна кількість людей віддають перевагу використанню екосумок. Такому вибору сприяють наступні переваги:
  • Екологічна безпека, оскільки при виробництві не використовуються шкідливі матеріали.
  • Сумки такого формату відрізняються високою міцністю, вони можуть витримувати значні навантаження і експлуатуватися протягом великих проміжків часу.
  • Хоча форма таких виробів досить лаконічна, існує величезна різноманітність кольорів і дизайну.

Скоро настане той день, коли пакет з пакетами назавжди піде на другий план, адже все більшої популярності набирають екосумки – практичні і зручні вони легко поміщаються з сумочку або рюкзак, і їх можна використовувати багаторазово.

 


25-08-2021 124
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: