Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 25 Сентября 2020    17:12:48
Головна » Публікації » Інтернет

Просочення "Антижук" для захисту деревини від жуків і комах


Просочення "Антижук" для захисту деревини від жуків і комах

жук короїдЖуки та шкідливі комахи - це паразити, що поїдають деревну кору, листя та інші частини дерева, чагарнику, іншої рослинності. Вони також наносять суттєві проблеми саду і дерев'яним будівелям. Позбутися від подібних шкідників досить не просто, проте проводячи профілактичну обробку дерев'яних поверхонь спеціальними хімічними препаратами, можна уникнути ризику зараження і зберегти деревину на довгі роки.

Називають такі хімічні просочувальні засоби - "Антижук" для захисної обробки деревини, які можна купити за доступною ціною в спеціалізованому інтернет-магазині OxiDom: https://oxidom.com/otdelochnye-materialy/drevesina/antizhuk


Властивості і призначення популярних захисних препаратів

Антішашелін OXIDOM SaveWood-110

Високоефективний, інсектицидний засіб являє собою концентрат, який розбавляється водою, і призначений для профілактичного оброблення та запобігання заражень деревних матеріалів, викликаних шкідливими комахами. До складу входять специфічні речовини, що знищують паразитів на будь-якій стадії їх дозрівання, включаючи личинки і сформованих паразитів. Препарат застосовується для внутрішнього і зовнішнього оброблення в терміновому порядку при перших же симптомах зараження.

 • OXIDOM SaveWood-110 чудово справляється з шашелем, жуками-червицями, термітами та іншими комахами.
 • Засіб є екологічно безпечним і абсолютно нешкідливим для здоров'я людей і навколишнього середовища. Суміш не містить токсичні речовини, тому цілком прийнятна для обробки житлових об'єктів.
 • Після нанесення не створюється плівка, що сприяє безперешкодній подальшій фінішній обробці деревини фарбами та лаками.
 • Надовго захищає деревину від всіляких заражень.

Стопжук Neomid-100

Препарат призначається для зовнішнього і внутрішнього захисту різних деревних порід від руйнівного впливу комахами. Застосовується для оброблення дерев'яних підлог, бруса, дверей, вікон, меблів, кроквяної системи, різних лісо- та пиломатеріалів, інших елементів дерев'яних конструкцій.

 • Препарат застосовують у разі, коли деревні матеріали вже вражені шкідниками, ефективно знищуючи і запобігаючи їх подальшому розмноженню.
 • Має підвищені проникаючі можливості.
 • Після обробки засобом деревна структура не змінюється, а також не виникає перешкод подальшого фарбування або склеювання.

Антисептичний засіб для деревини Belinka Belocid

 • Препарат не тільки ефективно бореться з комахами, але і протидіє біологічним зараженням.
 • В силу своєї токсичності рекомендується при обробці застосовувати індивідуальні захисні засоби, виконувати роботи в нежитлових та добре провітрюваних приміщеннях.
 • У разі утворення глибоких отворів застосовується метод шприцювання розчину всередину деревини.
 • Після захисної обробки деревину зазвичай покривають складами Belinka Toplasur або Belinka Lasur.

Антисептик Антижук W5

Готовий для використання інсектицидний засіб на водній основі з вмістом високоефективних сполук пиретроидов для надійного захисту дерев'яних виробів від шкідницьких заражень на всіх етапах їх дозрівання. Препарат найбільш ефективний при обробленні деревини, яка не має безпосереднього контакту з вологою, атмосферними опадами, прямими променями сонця. Антисептиком Антижук W5 обробляють лісо- та пиломатеріали, елементи конструкцій дерев'яних будівель, горища, підлоги, зруби, художні вироби, меблі та інші предмети.

 • Препарат - антижук для дерева можна використовувати для внутрішньої і зовнішньої обробки, вкритої навісами або захисними перекриттями деревини.
 • Можлива обробка пиломатеріалів з неочищеної корою з метою тимчасового захисту, оскільки просочення здатне глибоко проникати всередину.
 • Колір і природна структура обробленої дерев'яної поверхні не змінюється. Також зберігаються характеристики міцності і механічних якостей дерева.
 • Деревні матеріали без проблем склеюються, лакуються і фарбуються.

16 Мая 2019 888
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: