Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    01:44:02
Головна » Публікації » Інтернет

Редуктори у харчовій промисловості: зберігання та переробка зерна


Редуктори у харчовій промисловості: зберігання та переробка зерна

Сучасна ринкова економіка відносить зберігання та переробку зерна до однієї з найважливіших ланок у формуванні зерна як товару та підготовлення його до продажу на внутрішньому або експортному ринках.

Обладнання, яке використовують для зберігання та переробки зерна, висуває особливі вимоги до якості матеріалу, а саме використання приводу, який витримує високі навантаження та вплив агрегатних речовин.

Сфери використання мотор-редукторів

Мотор-редукторами можна обладнувати будь-яку сільськогосподарську техніку, зокрема:

  • система зрошення;
  • апарати прибирання та збирання зерна;
  • елеваторні комплекси;
  • техніка для первинної обробки зернових культур;
  • зерноочисні апарати для зберігання та сушіння зерна.


У сільському господарстві спецтехніка застосовується у складних природних умовах: у дощ, при підвищеній вологості та запиленості. Правильний вибір якісного редуктора із хорошими експлуатаційними характеристиками сприятиме високій продуктивності обладнання в харчовій промисловості. Завдяки привідним механізмам забезпечується безперебійна робота агрегатів на відкритих майданчиках. Детальніше про якісні імпортні мотор - редуктори можна дізнатись тут.

Критерії вибору редукторів

Практично кожна техніка, яка використовується у харчовій промисловості, оснащена привідною технікою. Редуктори обирають за певними типами конструкції та його габаритами. Варто також відштовхуватись від таких технічних ознак, як:

  • потужність та коефіцієнт корисної дії;
  • конструкцію вихідного валу;
  • якість та надійність;
  • тип передач та монтажу.

Де придбати мотор - редуктори для зберігання та перероблення зерна

Відомі заводи I-Mak Reduktor, CHIARAVALLI, CMR Riduttori, Neri Motori багато років виготовляють якісні, а в першу чергу й надійні редуктори та електродвигуни, які користуються попитом в Україні. Тривалий час в Україну редуктори та електродвигуни імпортує компанія «Техно-Привід». Компанія пропонує великий асортимент привідної техніки, яка широко застосовується у харчовій промисловості.

Експорт зернових культур

Статистика показує, що експорт зернових культур в Україні зростає кожного року. Зокрема, це пшениця, суміш пшениці та жита, ячмінь, кукурудза та інші зернові й бобові культури. Така тенденція призводить до створення нових підприємств, які виготовляють спеціальні обладнання для збирання, очищення, перероблення та зберігання культур. Тому, будь-яке спорядження можна обладнати мотор - редукторами, які гарантуватимуть чудову роботу.


06-05-2021 210
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: