Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 14-05-2021    13:59:59
Головна » Публікації » Інтернет

Гаджетогубство. Ми витрачаємо 9 років просто дивлячись в смартфони


Гаджетогубство. Ми витрачаємо 9 років просто дивлячись в смартфони
Ви, коли-небудь, задумувались скільки часу ви проводите в телефоні? Статистика свідчить про те, що сучасний користувач гаджетів проводить за своїм смартфоном близько чотирьох годин на день.

Якщо взяти середню тривалість життя, то виходить, що ми витратимо цілих 9 років просто дивлячись в смартфони. Для порівняння, на сон людина витрачає від 15 до 30 років свого життя.

За тей час, поки ми гортаємо соціальні мережі, або граємо в ігри, ми б могли гуляти на свіжому повітрі, читати книги, займатися спортом та проводити більше часу зі своїми рідними. Я вже мовчу про шкоду, яку наносять гаджети для нашого здоров’я.

Тому поставте запитання самому собі: «А чи не витрачаю я свій час марно сидячі в телефоні?», «А чи справді гортання стрічки в соціальних мережах важливіше за мій стан здоров’я?»  А також подумайте, якби могло змінитись ваше життя, якщо б ці 9 років за телефоном ви б витратили з користю? Я теж задала собі ці запитання і зрозуміла, що кожна марна хвилина проведена в телефоні тільки віддаляє мене від моїх цілей та мрій. 

Ось деякі поради, які допоможуть вам скоротити скороти ваш екранний час:

  • Перше, і саме головне підсумуйте, скільки часу ви проводите перед смартфоном.
  • Так як ви робите кожний тиждень прибирання в квартирі, так ви повинні і чистити свій телефон від усіх непотрібних програм, ігор та сповіщень, залиште тільки саме необхідне.
  • Девід Грінфілд, клінічний професор психіатрії в Медичній школі університету Коннектикуту каже: «"Вимкніть колір на вашому екрані. Це миттєво зробить телефон менш привабливим". Отже, переналаштуйте значки та дисплей у смартфоні в нейтральні сіруваті тони.
  • Ви може мінімізувати спокусу перевіряти свій телефон, коли поставлять на вібрацію лише найважливіші сповіщення, а всі інші переведете у повністю беззвучний режим.
  • Намагайтесь проводити першу годину після пробудження без смартфона, приготуйте сніданок, випийте каву або чай та складіть плани на день, і так само відкладіть ваш телефон за годину до сну, краще почитайте книгу.

Отже, не бійтесь розмовляти з собою «на чистоту» та «дивитись правді в очі». Головне, це визначити свої цілі та навчитись правильно розставляти пріоритети. А проведений марно час в телефоні ніяк вам не допоможе здійснити всі ваші мрії.

Автор Яровая Марта

12-04-2021 128
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: