Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    06:08:38
Головна » Публікації » Інтернет

Існують чохли майже для всього


Існують чохли майже для всього

Чохломанія мобільних телефонів так глибоко поширилася в нашу реальність та повсякденність, що скоріше за все більшість з нас майже відразу згадають про “чохол для мобільника”, якщо хтось запитає з чим у нас асоціюється слово “чохол”.

Так, скоріше за все в свідомості спершу промайне образ чохла для мобільного телефону, а вже потім і щось інше. На запит “чохол”, Гугл в перших результатах своєї видачі підкидає запитувачу оголошення продавців чохлів для телефонів - це не дивно, це тренд останнього десятиліття, адже сьогодні буде важко знайти людину, яка б не користувалася мобільними гаджетами, а серед таких користувачів відсоток тих, хто не користується чохлами та захисними екранами, плівками, для своїх гаджетів, буде зовсім невеличким.

Що ж, чохли існують не лише для гаджетів, а майже і для всього іншого. Можливо в цій статті деякі з наведених чохлів стануть для вас цікавим відкриттям.

В Україні, як і у світі, багато людей займаються спортом. Якісь види спорту популярніші за інші, і громадяни України здебільшого цікавляться та практикують ті види спорту, які популярні серед більшості населення Землі: футбол, баскетбол, волейбол, теніс, хокей, легка атлетика, бокс, біатлон тощо. Майже кожне спортивне знаряддя для цих видів спорту має свій спеціальний чохол, сумку, футляр...

Чохли-сумки для м’ячів однакові майже для всіх видів спорту з м’ячами. Є чохли для одного м’яча, а є і для декількох.


Чохол Wilson для баскетбольного м’яча

 

Такі види спорту, як бейсбол, крикет, а з ними і лакрос більшість українців бачило лише по телевізору, або в інтернеті. А для знарядь гри в ці види спорту також існують чохли. Біти для бейсболу та крикету, кроси (сітка на довгій ручці) для лакросу чохляться для зберігання та транспортування в щось аналогічне чохлу для хокейної ключки.


Чохол для хокейної ключки Staill 

 

Спортивна стрільба з лука в Україні популярна трішечки, але хоч і трішечки, а у нас є і власний олімпійський чемпіон в цьому виді спорту - Віктор Рубан. Як і інші знаряддя луки та стріли теж потребують чохли.


Чохол-сумка для луку Legend

 


Сагайдак для стріл Legend

 

Для гвинтівок, пістолетів, арбалетів також існують сумки і чохли. Чохол для арбалету має досить забавний вигляд.

 


Чохол для арбалету

 

Чохли для риболовного знаряддя, в першу чергу для вудочок, це не така вже і новина, а ось чохол для котушки на спінінг  - це вже цікавіше.

 


Чохол для котушки на спінінг Abu Garcia


Здебільшого чохли та сумки повторюють форму та розміри того для чого вони призначені. І виходить, що чохли є не лише для мобільних телефонів, а майже для всього, починаючи від знайомих нам чохлів для ключів (ключниця) і, мабуть закінчуючи чохлами для автівок, яхт, літаків та будинків, чохли для останніх виготовляються на спецзамовлення.


09-04-2021 166
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: