Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 05-08-2021    08:56:59
Головна » Публікації » Інтернет

Продавайте свої старовинні прикраси по найкращій ціні


Продавайте свої старовинні прикраси по найкращій ціні

Зацікавлені в продажі антикварних прикрас? Старовинні ювелірні аксесуари та прикраси незвичайні й вимагають особливого підходу в продажу. У antikvariat.com.ua ми спеціалізуємося на наданні допомоги людям у продажу та оцінюванні ваших старих скарбів за найкращими цінами.

Продати старовинні прикраси

Як це зробити? Використовуючи нашу платформу для скупки предметів розкоші, ми працюємо з широкою командою професійних оцінювачів. Вони гідно оцінять предмети, які могли б просто припадати пилом у вас вдома. Продаючи коштовності в скупку ви даруєте їм можливість знайти нове життя, а якби їх пропонували для продажу на вітрині в ломбарді, у них би було дуже мало шансів. Ми економимо ваш час і сили, роблячи все можливе з кожним продажем. Наша команда експертів подбає про таких важливих завданнях, як очищення, аутентифікація та оцінка. Від початку до кінця ми прагнемо надати вам максимальну суму виручки, забезпечуючи при цьому безпеку, простоту і прозорість всього процесу.

Чому люди вирішують продавати вінтажні прикраси?

Багато старовинних прикрас важливі як пам'ять про близьку людину, або є символом вічного кохання, фамільною цінністю. На продаж таких прикрас вирішуються тільки в критичній ситуації, тому ми розуміємо чому так важливо справедливо і чесно підходити до скупки. Ми вважаємо, що ви заслуговуєте досконалості на кожному етапі процесу продажу, з моменту запиту про оцінку до моменту, коли ваш товар отримає остаточну угоду. Якщо ви вирішите продавати старі ювелірні вироби за допомогою наших послуг, то будьте впевнені, що ваші цінності повністю захищені.

Справжність: найважливіший фактор успіху

Якщо ви вивчали варіанти, де продавати вінтажні прикраси в Інтернеті, ви, можливо, вже знаєте, що покупці погоджуються тільки тоді, коли вони абсолютно впевнені в автентичності. В інших місцях вимога достовірності часто може ставити продавців в скрутне становище, оскільки належна перевірка справжності може коштувати дуже дорого. Це призводить до часто небажаних витрат, пов'язаних з наймом потенційно упередженого оцінювача або ювеліра.

У скупці антикваріату як продавець, так і покупець отримують вигоду від наших послуг з оцінки. Це забезпечує повну прозорість для всіх залучених сторін, забезпечуючи при цьому додаткову цінність у вигляді душевного спокою. Докладно розглядаються як самі прикраси, так і окремі компоненти, включаючи дорогоцінні метали, діаманти та інші камені. В результаті ви отримаєте справедливу ринкову вартість для свого товару.

Як продавати старі прикраси в інтернеті?

Зручність продажу через інтернет полягає в доступності кожному, економії часу і грошей. З такими цінними предметами, як золоті прикраси з діамантами, для багатьох може бути небезпечно розгулювати по місту і показувати їх незнайомим людям. Тому оцінка онлайн по фото позбавить від непотрібних хвилювань і зайвих витрат часу: можливо вас просто не влаштує запропонована ціна. Простіше дізнатися про це в онлайн режимі, а не за фактом, коли ви вже приїхали на місце.

У тому випадку, коли вас все влаштовує і ви хочете укласти угоду, прикраси транспортуються будь-якою зручною службою доставки покупцеві. Оформляючи накладну, ви вказуєте оцінену вартість, так що транспортна компанія, як посередник, несе відповідальність за збереження і логістику цінного вантажу. В окремих випадках, якщо таких гарантій безпеки мало, можна попередньо застрахувати дорогий вантаж.


27-12-2020 240
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: