Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 07 Марта 2021    16:04:29
Головна » Публікації » Інтернет

Польська компанія «Kratki» - виробник високоясного опалювального обладнання


Польська компанія «Kratki» - виробник високоясного опалювального обладнання

Польська компанія «Kratki» з'явилася на ринку в 1998 році. На сьогоднішній день це один з провідних виробників доступного за ціною та якісного опалювального обладнання.

Продукція бренду неодноразово отримувала престижні нагороди, в тому числі «Полум'я року», «Лідер нових технологій» та ін. Вона популярна по всьому світу, але особливим попитом користується в скандинавських країнах.

Асортимент продукції бренду «Kratki»

Камінні топки відмінно справляються зі своїм основним завданням – обігрівом приміщень. Крім цього, вони грають важливу роль в інтер'єрі. Топки створюють в будинку затишок та красу. Весь асортимент можна розділити на кілька категорій:

  • · Печі-каміни з водяним контуром – поєднують в собі кращі якості стандартних камінів та печей. Вони відрізняються економною витратою палива та екологічною безпекою, при цьому вони мають естетичний зовнішній вигляд. Піч - камін можна увімкнути до загальної системи опалення, що є незаперечною перевагою вироби.
  • · Стандартні топки з чавуну або сталі – класичний варіант опалювального приладу, який непогано виглядає в інтер'єрі. Камінні топки «Kratki» мають високий ККД (85%), тому вони відмінно справляються із завданням обігріву приміщень будь-якої площі. При цьому витрати на паливо будуть мінімальними. Моделі камінних топок відрізняються за формами, розмірами, видами скел на дверях, типом обігріву.
  • · Газові каміни – відрізняються простотою експлуатації, мінімальними вимогами по догляду, високою продуктивністю. У комплект постачання кожної моделі входить набір керамічних дров. Газові каміни «Kratki» відрізняються безпекою. Вони забезпечені системою регулювання подачі газу та аварійним затвором, а також системою самоочищення.
  • · Біокаміни – відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом, простотою монтажу та обслуговування. Вони добре обігрівають приміщення, не вимагають прокладки димоходу та вентиляційної системи. У процесі горіння палива виділяється невелика кількість пари і вуглекислого газу, але ці продукти не отруюють повітря.


На всіх етапах виробництва продукція проходить ретельний контроль якості. До кінцевого споживача потрапляють тільки ті вироби, які пройшли успішну перевірку та отримали сертифікат якості.

Особливості та переваги виробів

Каміни та інше обладнання бренду «Kratki» поєднують в собі неповторний стиль, високу продуктивність та відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають кілька особливостей:

  • · Ідеальна якість виготовлення. Використання сучасних верстатів лазерного різання, роботизованих зварювальних апаратів та інших приладів з ЧПУ дозволяє домогтися високої якості опалювального обладнання.
  • · Широкий асортимент. В каталозі виробника представлені моделі з різними параметрами (форма, продуктивність, розмір та ін.). Це дозволяє підібрати ідеальний варіант для реалізації будь-якого проекту.
  • · Зовнішня естетика. У модельному ряду представлені опалювальні прилади з бездоганною зовнішністю. Є моделі в стилі хай-тек, модерн, класика та ін. Ви можете підібрати підходящу модель під будь-який інтер'єр житла.
  • · Експлуатація в безперервному режимі. Товстостінні топки чавунних камінів дозволяють використовувати їх в режимі безперервної дії.
  • · Висока ефективність. Використання матеріалів, які добре акумулюють тепло, дозволяє підвищити рівень ККД камінів та печей до 85%.


Повний асортимент продукції бренду «Kratki» представлено в нашому каталозі warmhouse.com.ua. Ви можете замовити будь-який камін або піч за доступною ціною та з доставкою по Україні.


15 Октября 2020 566
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: