Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 28 Октября 2020    11:07:46
Головна » Публікації » Інтернет

Спермограма та її ціна у Києві у лабораторії ІГР ЛАБ біля м. Житомирська


Спермограма та її ціна у Києві у лабораторії ІГР ЛАБ біля м. Житомирська

Кожна п'ята пара в Україні мріє про народження дитини, але не може зачати дитину природним шляхом. При цьому число безплідних шлюбів у нашій країні і за її межами стрімко зростає. Майже в 50% випадків відсутність вагітності пов'язана з порушеннями фертильності у партнера-чоловіка. Тому діагностика чоловічого здоров'я настільки ж важлива, як і жіночого.

Важливою складовою програми комплексного обстеження будь-якого чоловіка на предмет безпліддя є спермограма. Це специфічний метод дослідження еякуляту, за допомогою якого можна оцінити здатність до запліднення сперми.

Якщо вам необхідно здати аналіз в складі комплексної діагностики або як окремий вид дослідження, зверніться до "Медичного центру ІГР" і лабораторію ІГР ЛАБ. Ми проводимо якісну лабораторну діагностику відповідно до європейських стандартів.

Що таке спермограма?

Це аналіз, за ​​результатами якого можна визначити здатність сперміїв запліднити яйцеклітину жінки. Спермограма проводиться не тільки при діагностиці безпліддя, а також при обстеженні на предмет різних чоловічих захворювань.

Сьогодні саме спермограма вважається найбільш точним і об'єктивним методом обстеження репродуктивної функції чоловіка і дозволяє оцінити сперму відразу за кількома параметрами.

Результати аналізу дозволяють оцінити ймовірність настання вагітності природним шляхом і виявити деякі урологічні хвороби.

Коли призначається спермограма?

У більшості випадків чоловік складаэ тест за призначенням лікаря уролога, репродуктолога або андролога. Найчастіше фахівець дає направлення на дослідження в наступних випадках:

  • Підозра на безпліддя.
  • Після перенесених травм та інфекційних захворювань, здатних впливати на фертильність.
  • При гормональних порушеннях.


Крім того, спермограма проводиться для контролю ефективності проведеного лікування при безплідді.

В обов'язковому порядку чоловік здає еякулят на аналіз при підготовці до екстракорпорального запліднення або внутрішньоматкової інсемінації.

Аналіз проходять всі чоловіки - донори сперми.

Як здається аналіз на спермограму?

Щоб отримати максимально точні результати аналізу, які будуть відбивати рівноважну картину репродуктивного здоров'я чоловіка, потрібна попередня підготовка до дослідження:

  • Утримання від статевого життя протягом 2-4 днів до аналізу.
  • Відмова від шкідливих звичок і вживання алкоголю.
  • Виключення будь-яких теплових процедур за 2 доби до здачі матеріалу на дослідження.


Сперму для аналізу необхідно зібрати строго шляхом мастурбації (відповідно до рекомендацій ВООЗ). Матеріал збирається в стерильний контейнер. Принципово важливо зібрати повну порцію насінної рідини, адже один із критеріїв оцінки - її кількість.

Проводити збір матеріалу на аналіз можна вдома. В такому випадку доставити контейнер з рідиною в лабораторію необхідно протягом 1 години.

Більш зручний варіант - збір сперми безпосередньо у лабораторії в спеціально обладнаній кімнаті. В такому випадку матеріал передається лікарю-лаборанту для проведення аналізу відразу ж, що гарантує максимальну точність діагностики.

При негативних результатах тесту варто перездати аналіз через 2-3 тижні.

Для розшифровки результату аналізу і призначення терапії, підбору найбільш ефективних методів лікування безпліддя варто звернутися до лікаря. Фахівці лабораторії ІГР ЛАБ консультують пацієнтів у зручний час. Ви можете поставити питання фахівцеві й отримати якісну медичну допомогу в умовах однієї клініки.


01 Октября 2020 296
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: