Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 25 Сентября 2020    02:45:50
Головна » Публікації » Інтернет

Обираємо гірлянди для вуличної ілюмінації


Обираємо гірлянди для вуличної ілюмінації
Новорічні свята не так далеко, як здається. Підготуватися до них варто завчасно. Одним з важливих елементів цього свята є гірлянди. Ними люблять прикрашати фасад як власники приватних будинків, так і мешканці багатоповерхівок.

Мало хто задумується над шириною та якістю дроту, матеріалами лампочок та інших матеріалів, з яких виготовлена гірлянда, або інша вулична прикраса для ілюмінації, якими гірляндами прикрашають будинок. Проте, від цього залежить результат використання. Щоб не стати обманутим клієнтом недобросовісного продавця гірлянд, варто звертати увагу на такі показники:
  • Матеріал, з якого зроблений дріт. Деякі моделі створюються з ПВХ. Вони створені для використання на вулиці, проте легко пошкоджуються від механічного впливу. Такий варіант актуальний для прикрашання дерев, кущів, колон. Не слід використовувати для прикрашання двору гірлянди з ПВХ, які не мають подвійної ізоляції та заливку діода, оскільки така система може стати причиною замикання.
  • Гума є найбільш небезпечним матеріалом, який може бути використаний для створення гірлянди. Показники такого матеріалу не підходять для використання на вулиці. При низьких температурах дріт буде тріскатись, що стане причиною того ж короткого замикання. Деякі продавці видають гумові гірлянди за каучукові. Насторожити має низька ціна. Перевірити матеріал можна, поклавши гірлянду в морозильну камеру на декілька годин. Після цього при розтягненні та згинанні стане зрозумілим, гума це чи каучук.
  • Каучуковий дріт є найкращим варіантом. Він чудового себе показує при низьких температурах і є найбільш безпечним.
  • Світлодіоди та лампочки. Саме для використання на дворі варто обирати лише світлодіоди. Вони безпечні та мають насичений колір. Також, такий варіант відрізняється тривалим строком служби.
  • Форма ковпачка світлодіоду. Експерти рекомендують зупиняти свій вибір на циліндрах. Така форма забезпечує рівномірне розсіювання світла, не створюючи при цьому засліплюючих променів. Овальна форма не може гарантувати того ж результату, оскільки кут розсіювання обмежений.
  • Рівень захисту від вологи. Такий показник неймовірно важливий для безпечного використання надворі. Саме тому варто ознайомитись із показниками такого захисту та обирати найнадійніший варіант.

Для того, щоб гірлянда створювала особливу атмосферу, підіймала настрій мешканцям будинку та перехожим, варто серйозно підійти до питання вибору гірлянд.

01 Сентября 2020 94
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: