Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 21 Сентября 2020    02:49:05
Головна » Публікації » Інтернет

Автоматизована система обліку електроенергії АСОЕ: опис і призначення


Автоматизована система обліку електроенергії АСОЕ: опис і призначення

Досить високі ціни на енергоресурси і постійне їх зростання створили в останні роки передумови до впровадження в промисловості та інших енерговитратних сферах нової форми обліку. Споживачі починають розуміти, що розраховуватися за споживану електричну енергію вигідніше не за показаннями старих приладів, а на основі АСТОЕ лічильників.

Сучасна торгівля енергоресурсами використовує нові можливості обліку, які мінімізують участь людини в зборі та передачі точних даних, а також у їх подальшій обробці. Саме з цією метою все більше керівників починають впроваджувати на своїх підприємствах автоматизовані системи.

Особливості АСКОЕ

Система являє собою певний комплекс послуг і використовується для:

  • контролю споживаної потужності під час максимальних навантажень;
  • підвищення точності показань;
  • обліку витрат енергоресурсів;
  • контролю основних показників вимірювальних мереж;
  • накопичення і зберігання всіх отриманих даних;
  • перерозподілу електричної енергії та планування її добового споживання.


Подібні системи на підприємстві корисні також для точного вимірювання витрачаємої електроенергії, максимальної економії енерговитрат та зниження необхідного на отримання й обробку даних часу.

Сучасна система обліку енергоресурсів АСТОЕ

Зараз АСТОЕ вважаються найбільш ефективним інструментом, що дозволяє планувати і здійснювати різні заходи щодо економії енергетичних витрат, дає можливість обґрунтовано їх коригувати, що гарантує надалі оптимізацію витрат енергоресурсів на постійній основі.

Використання сучасних можливостей контролю енергетичних ресурсів дозволяє контролювати вірогідність обліку за допомогою щомісячних звітів що надійшли і використані ресурси та всіх втрат. Цей звіт складається на основі показань лічильників, які знімаються у встановлений проміжок часу. Використання ручної системи запису показань малоефективно, при цьому дає багато похибок при розрахунку, особливо в тому випадку, якщо лічильників багато.

Автоматизований метод обліку являє собою спеціальний тип вимірювальної системи, здатної реалізувати процес точного вимірювання і забезпечувати автоматичне отримання даних в зручній формі. Замовити впровадження такої системи, а також метрологічну повірку АСКОЕ ви можете в компанії "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН".


26 Августа 2020 202
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: