Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 11 Августа 2020    19:36:25
Головна » Публікації » Інтернет

Хіт сучасності - паперова трубочка для напоїв


Хіт сучасності - паперова трубочка для напоїв

Сьогодні трубочки для напоїв мають різні форми, кольори і матеріали для виготовлення. У магазинах ви можете придбати трубочку для коктейлю в індивідуальній упаковці. Це дуже зручно. Адже ви зможете носити її з собою навіть в сумці і діставати при необхідних ситуаціях. У багатьох культурних закладах покупцям видають саме такі трубочки при покупці напоїв. Це дуже гігієнічно, і тому ви будете впевнені, що ваша трубочка дійсно чиста – а це великий плюс.

Ми часто використовуємо трубочки для напою для подачі коктейлів, кави, соку або просто води, але зазвичай вони виготовляються з пластику, який, як відомо, дуже проблематичний в переробці й відповідно, забруднює навколишнє середовище.

На сайті https://sinumpp.com/ ви також можете купити виключно екологічний продукт - паперові трубочки для молочних коктейлів. Всі вони теж мають великий спектр кольорів, малюнків і діаметра. Ви зможете підібрати собі саме те, що вам подобається. І завдяки широкій палітрі кольорів, можна обрати необхідну трубочку, яка задовольнить будь-які смаки та вимоги. 

Для чого потрібні трубочки?

Якщо ви хочете влаштувати:

  • веселу і пам'ятну вечірку;
  • з музикою піснями й танцями відсвяткувати день народження;
  • зробити піжамну вечірку, тоді варто подбати їжі та напоях, як правило для таких заходів використовуються всілякі коктейлі, які не можуть обійтися без коктейльних трубочок.


Кожен окремий напій вимагає особливої подачі та прикрашання, що доповнює антураж. Тут ви зможете знайти паперові трубочки будь - якого виду, довжини та розміру.

Наука не стоїть на місці й була придумана технологія виготовлення паперових трубочок, тобто трубочок з паперу. Напевно у вас з'явилося багато різних питань, на які ми спробуємо відповісти в даній статті:

Яка технологія виготовлення паперових трубочок?

Це досить простий і не трудомісткий процес. Для виготовлення паперових трубочок потрібні великі паперові листи, які розрізають на вузькі смужки, після чого скручують, шляхом намотування на спіралі. Папір може бути білим, кольоровим або мати на собі принт.

Кому могло спасти на думку геніальна ідея подавати напої використовуючи паперові трубочки?

Історія паперових трубочок почалася в Америці. Марвін Стоун був звичайним не міським хлопцем, який проводив багато часу на свіжому повітрі, в жарку погоду він вважав за краще охолоджувати себе популярним м'ятним лимонадом, який звичайно хотілося пити через трубочку. З підручних трубочок він використовував соломинку зі стебла жита, але така Еко трубочка давала специфічний присмак і псувала загальний смак напою. Трохи поміркувавши Марвін скрутив першу у світі паперову трубочку, що сталося в кінці 80-х років.

Паперові трубочки дуже барвисті і яскраві, чи несуть вони шкоду здоров'ю?

З кожним роком питання екологічності стоїть все більш гостро, для того що б убезпечити населення від вживання хімікатів виведені формули безпечних, харчових фарб.

Папір і фарба, які використовуються на паперових трубочках, повністю екологічні й безпечні для здоров'я, а отже - це чудовий  та розумний вибір, за який майбутні покоління скажуть вам "Дякую!"


22 Июля 2020 318
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: