Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 28 Травня 2020    17:45:55
Головна » Публікації » Інтернет

Робота в Любліні, Катовіце: Види трудових договорів та їх особливості


Робота в Любліні, Катовіце: Види трудових договорів та їх особливості

Офіційне працевлаштування за кордоном потребує укладення трудового договору. Існують деякі суворі правила, яким повинен відповідати документ. Для того, щоб знайти офіційну роботу в Польщі 2020, роботодавець та робітник підписують трудовий договір, в якому вказується не тільки тип документу та його строк дії, але і багато інших важливих деталей:

  • вид роботи (посада, обов’язки, опис);
  • місто розміщення компанії;
  • сума заробітної плати (якщо людина робить повний робочий день, то зарплатня не може бути меншою, ніж мінімальна заробітна плата, встановлена в державі);
  • час робочого дня та розмір ставки;
  • дата почату роботи.


Окрім цього, може вказуватися ряд додаткових елементів. Наприклад умови проживання та харчування, якщо вони надаються компанією, штрафні санкції за спізнення або не виконання плану та багато іншого. Якщо вам цікава робота в Любліні, обов’язково ознайомтеся з трудовим договором. При необхідності його можна перекласти за допомогою онлайн сервісів, або з звернутися до компанії АndriyМ, де вам запропонують весь спектр послуг пошуку офіційного працевлаштування в Польщі.
 

Правила оформлення трудового договору для роботи в Катовіце

Під час складення офіційного договору роботи на підприємстві, варто враховувати Трудовий Кодекс країни, в якій плануєте працевлаштовуватися. Самостійно ознайомитися з таким великим обсягом інформації складно. Але компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» має штат спеціалістів, які не перший рік допомагають українцям обирати найкращі трудові договори. Робота в Катовіце різноманітна і цікава. Саме документ офіційного працевлаштування дозволяє:

  • мати право на підвищення кваліфікації;
  • враховувати стаж роботи;
  • нормувати правила розірвання угоди;
  • встановлювати нагороди за понаднормові години праці.


Якщо підприємець бере на роботу іноземця на офіційних умовах, він має сплачувати податок, натомість робітних отримує всі соціальні права та гарантії. Робота в Любліні може бути зарахована в стаж, а це означає, що з часом українець матиме право на отримання польської пенсії.

Окрім цього, на протязі неділі, роботодавець зобов’язаний надати робітнику медичне страхування. Таким чином, офіційна робота в Катовіце має безліч переваг, важко лише знайти гідну вакансію, але компанія АndriyМ завжди пропонує найкращі місця працевлаштування. Адже робота в Польщі повинна приносити не лише гроші, а й задоволення. Окрім годин праці, є вихідні дні, які розраховані на відпочинок, екскурсії та саморозвиток. Тому обираючи вакансію, думайте не лише про вигідні умови праці, але і про свої побажання щодо міста, проживання та годин роботи.


10 Березня 2020 336
Комментариев: 1
natalasokolova186
1 fb (natalasokolova186)   • 13:12:09, 30 Березня 2020 [Материал]
0

Перспектива отримати за кордоном офіційну роботу, це чудово, дякую за інформацію.
avatar

Читайте також: