Vencedor
Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 24-01-2022    09:06:27
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Ноябрь » 25 » 14:02:52 оновлено: 14:02:31

На Житомирщині відкрили ще два офіси партії «УДАР Віталія Кличка»   ПОЛІТИКА  

25-11-2021, 14:02:31 192 Коментарі 0 Читать на русском

На Житомирщині відкрили ще два офіси партії «УДАР Віталія Кличка»
Партія «УДАР Віталія Кличка» продовжує розбудовуватися. Сьогодні на Житомирщині відкрили два нових офіси політичної організації – в Баранівській міській та Дубрівській сільській територіальних громадах.  Про це повідомляють на офіційній сторінці обласного осередку партії «УДАР Віталія Кличка» у соцмережі фейсбук.

Голова Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олег Дзюбенко привітав партійців з подією та закликав небайдужих приєднуватись до команди.

«Зараз партія розбудовується і дуже важливо, що до організації приєднуються люди з активною життєвою позицією. Адже ми віримо в «УДАР», віримо у Віталія Кличка і тому залучаємо і нових людей і фахових, об’єднаних спільними цінностями. Важливо, що частиною команди «УДАРу Віталія Кличка» стають люди, для яких інтереси країни понад усе»,- зазначив Олег Дзюбенко.

«Ми щиро вдячні команді «УДАРу Віталія Кличка» та нашим однодумцям і прихильникам за довіру. У нас є багато напрацювань і планів, ми бачимо, що багато людей не хочуть стояти осторонь, а вже готові працювати на благо рідної Баранівки та держави. Долучайтесь! Разом зробимо Україну сильною», — зазначила Оксана Загорська, голова Баранівської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Нагадаємо, раніше на Житомирщині відкрили офіси політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Новограді-Волинському, Олевську, Бердичеві та Радомишлі.

Пресслужба політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: