Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 18-09-2021    03:33:27
Житомир » Новини » Армія » 2021 » Июль » 29 » 12:34:44

Президент під час візиту на Житомирщину представив нових керівників Генштабу ЗСУ

29-07-2021, 12:34:44 160 Коментарі 0 Читать на русском

Президент під час візиту на Житомирщину представив нових керівників Генштабу ЗСУ
Президент Володимир Зеленський представив особливому складу Сил спеціальних операцій головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, начальника Генерального Штабу Сергія Шаптала та заступника начальника Генштабу Євгена Мойсюка.

Нових керівників в українській армії глава держави відрекомендував під час участі в заходах з нагоди Дня ССО на Житомирщині, повідомляє Укрінформ.
 

"У вашій присутності я хочу окремо привітати з призначенням і представити вам нових важливих командирів у нашому війську. Це - головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Залужний Валерій Федорович, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Шаптала Сергій Олександрович і заступник головнокомандувача ЗСУ Мойсюк Євген Георгієвич", - зазначив Зеленський.


Він нагадав, що відповідні укази про кадрові зміни у керівництві війська вже підписані.
 

"Ви всі чудово знаєте цих людей, знаєте, що це потужні бойові офіцери. Найголовніше - що патріоти України, які мають досвід, відвагу, великий авторитет серед наших військових", - підкреслив Президент.


Водночас Глава держави подякував попередньому керівництву Генштабу і висловив переконання, що новопризначений очільник "буде нарощувати здобутий бойовий досвід, перехід українського війська на стандарти НАТО і разом з Міністерством оборони України створить належні умови для всіх наших українських захисників".

Як повідомляв, 27 липня Володимир Зеленський приизначив головнокомандувачем Збройних сил України Валерія Залужного, попередньо звільнивши з цієї посади Руслана Хомчака. 

Тегі: Генштаб, ЗСУ
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: