Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    07:59:25
Житомир » Новини » Житомирська область » 2021 » Июль » 11 » 10:51:27 оновлено: 10:51:42

Завдяки президентській програмі ми відновлюємо автошляхи Житомирщини, – Віталій Бунечко

11-07-2021, 10:51:42 76 Коментарі 0 Читать на русском

Завдяки президентській програмі ми відновлюємо автошляхи Житомирщини, – Віталій Бунечко

Під час робочої поїздки до Бердичівського району 8 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко також оглянув нещодавно відкриту відремонтовану ділянку дороги «Мирославка-Малосілка», що пролягає у Швайківській громаді.

«Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» ми відновлюємо автошляхи, які роками не бачили ремонтної техніки. У ході поточного ремонту на дорозі «Мирославка-Малосілка» з’явилося нове дорожнє покриття, якість якого вже встигли оцінити місцеві жителі із прилеглих сіл», – сказав Бунечко, повідомляють на сайті ОДА.

Автодорога місцевого значення С 060313 Мирославка – Малосілка через Демчин не ремонтувалася понад 30 років. Через це, як розповів староста села, із часом місцеві перевізники відмовлялися від маршрутів у цьому напрямку, тому й на автобусних зупинках давно не було пасажирів. Але зараз життя відновлюється, поступово поновлюються перевезення. Нарешті дорога матиме гарний і сучасний вигляд: упорядковані газони, нічні світильники та покращені зупинки.

«Дороги в населеному пункті – це чітке відображення розвитку громади. Адже шлях на роботу, до школи та в лікарню, на ринок чи в гості є дуже важливим мірилом спільної роботи гілок влади та жителів. Зручність та комфорт, а головне безпека – ось чим керуються водії та пішоходи, коли долають заплановані маршрути», – наголосив Віталій Бунечко.

Голова ОДА також додав, що разом із тим комфортне транспортне сполучення є одним із важливих факторів підвищення інвестиційної привабливості територій та рушійною силою економічного розвитку громад.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, протяжність ділянки дороги С 060313 Мирославка – Малосілка через Демчин, що ремонтується, – 6,0 км.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки дорожнього руху та доведення ділянки до нормативних  параметрів дороги були проведені наступні роботи:

  • влаштовано вирівнюючий шар основи із щебенево-піщаної суміші С-7– 6000 м;
  • влаштовано покриття із асфальтобетону товщиною шару 0,05 м  – 6000 м;
  • влаштовано тротуари;
  • встановлено освітлення;
  • влаштовано оголовки водопровідних труб;
  • влаштовано бар’єрне огородження в місцях розташування безнапірних водопропускних труб та в місцях влаштування шикан;
  • встановлено нові технічні засобів організації дорожнього руху (знаки, сигнальні стовпчики, розмітка) та ін.


Об’єкт готовий до введення в експлуатацію.
 


Тегі: Велике будівництво
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: