Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Чт, 29-07-2021    05:44:24
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Июль » 5 » 12:49:13

У Житомирі будуватимуть ТЕЦ на альтернативному паливі, щоб зменшити споживання газу

05-07-2021, 12:49:13 97 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі будуватимуть ТЕЦ на альтернативному паливі, щоб зменшити споживання газу
У Житомирі в найближчі 2-3 роки планують побудувати декілька ТЕЦ на альтернативному паливі. 5 липня на сесії міської ради депутати погодили рішення про надання юридичній особі дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під ТЕЦ, інформує міськрада.
 

«Це перше рішення, яке дає дозвіл на складання технічної документації. Перед наступною сесією маємо проголосувати вже за інвестиційний договір. У цьому договорі ми можемо зробити всі необхідні вимоги від міста Житомира - це екологічні стандарти Євросоюзу на викиди, заборона спалювання вугілля, менший тариф, терміни будівництва та інше. Для того, щоб це не було просто намагання захопити земельну ділянку. За 2-2,5 роки можемо мати ще одну ТЕЦ», - говорить міський голова Сергій Сухомлин.


Місто має на 80% відмовитися від газу - такий план ставить перед собою міський голова.

«У цьому році ми запускаємо ТЕЦ по провулку Винокурному, яка будується за грантові кошти. Викиди цієї ТЕЦ у двічі менші,  ніж викиди від газових котелень», - додав Сухомлин.
 

Передісторія


У Житомирі на території котельні РК-10 за грантові кошти будується унікальна ТЕЦ. Вона оснащена турбіною для комбінованого виробництва тепла та електроенергії.

У березні 2021 року посол Великобританії оглянула будівництво нової ТЕЦ.

Тегі: ТЕЦ, альтернативне паливо, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: