Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    06:26:45
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Июнь » 7 » 08:28:51

У житомирській школі випробували інтелектуальну систему відеоспостереження

07-06-2021, 08:28:51 103 Коментарі 0 Читать на русском

У житомирській школі випробували інтелектуальну систему відеоспостереження
У Житомирі в школі №6 тестували інтелектуальну відеосистему, що дає можливість розпізнавати температуру тіла в автоматичному режимі та вести батьківський контроль.

Як пояснили в міській раді, система визначає температуру тіла дистанційно. У випадку виявлення відхилення від заданої норми камера видає звуковий та візуальний сигнал, що слугує сповіщенням для персоналу школи та є приводом для додаткової перевірки дитини чи іншої людини, що входить в приміщення закладу.

"Така система допомагає захистити здоров'я учасників освітнього процесу, уникнути контакту з людьми, що мають симптоми захворювання", – наголошують в міській раді.

Фото: ЖМР

Камери також можна використовувати для інших аналітичних цілей: додатковою опцією є "батьківський контроль", яка дає можливість визначити, чи дитина в школі. Два телефонні номери "підв’язуються" до даних учня – і батьки мають змогу отримувати інформацію про те, що дитина заходить в школу чи виходить із закладу.

Функціонал системи включає і можливість ведення "чорного списку", який спрацьовує, як тільки "небажана особа" з’являється в камері. 
 

"Протестована система – класна! Будемо працювати в цьому напрямку. Головне – покращити безпеку дітей та вчителів у школі сучасними методами", – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

 

Тегі: Школа, відеосистема, безпека, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: