Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    06:03:04
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Май » 27 » 17:07:30

Водоканал переніс дату відключення води і закликав житомирян зробити запаси на дві доби

27-05-2021, 17:07:30 13362 Коментарі 0 Читать на русском

Водоканал переніс дату відключення води і закликав житомирян зробити запаси на дві доби
КП "Житомирводоканал" перенесло дату масштабного ремонту і відповідно відключення водопостачання в місті на четвер, 3 червня. Відповідну інформацію сьогодні опублікували на сторінці комунального підприємства у Facebook.

Раніше планувалося, що водопостачання в Житомирі вимкнуть у суботу, 5 червня.
 

"Шановні абоненти, у зв'язку із виникненням необхідності якомога швидшої заміни обладнання у водопровідних камерах, ми змушені перенести дату проведення робіт на водопровідних мережах міста, які передбачають призупинення водопостачання у місті. Початок реконструкції північного магістрального трубопроводу - 3 червня. Задля того, аби замінити обладнання у водопровідних камерах о 22:00 буде призупинено водопостачання усього міста", – повідомляє водоканал.


За інформацією комунальників, водопостачання буде поновлено у ніч з 4 на 5 червня.

Одразу після проведення робіт із заміни запірної арматури буде відбуватися промивка та дезінфекція водопровідних мереж, яка триватиме з 20:00 5 червня до 20:00 6 червня. 

Під час проведення промивки та дезінфекції вода у кранах абсолютно безпечна для миття посуду, прання та інших господарських цілей, проте її не можна використовувати для приготування їжі.

"Звертаємося до вас із проханням зробити необхідний запас води і з розумінням поставитися до ситуації із тимчасовим призупиненням водопостачання, адже ми працюємо заради нашого спільного блага. Просимо зробити це заздалегідь, адже ввечері, у пік водорозбору, у мережах буде знижено тиск подачі води", – наголошує водоканал.


Тегі: Ремонт, Житомир, водоканал, водопостачання
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: