Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 04-08-2021    07:10:26
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Май » 18 » 08:26:46

З 1 червня на вулицях Житомира працюватимуть інспектори з паркування

18-05-2021, 08:26:46 2287 Коментарі 0 Читать на русском

З 1 червня на вулицях Житомира працюватимуть інспектори з паркування
У Житомирі запроваджують нову систему роботи із порушниками ПДР у частині зупинки й стоянки транспортних засобів. На вулицях міста з 1 червня працюватимуть інспектори з паркування муніципальної інспекції міської ради, які матимуть право виносити штраф в розмірі від 340 до 680 грн.
 

«На базі муніципальної інспекції вводиться підрозділ інспекторів з паркування. Ми розпочинаємо тестовий  режим  з 1 червня, на часі інспектори проходять  навчання. Наразі всі інспектори обладнанні сертифікованою технікою: за допомогою планшету фіксується порушення, це є доказовою базою  в судах, принтер друкує самі повідомлення, а  камера – фіксує місце, де знаходиться інспектор. Головна мета роботи інспекторів – вивільнення пішохідних зон міста та безпека велопростору. Перші дні інспектори проводитимуть превентивну роботу, пояснюючи водіям про порушення та адміністративну відповідальність за них», – каже заступник міського голови Олександр Шевчук. 
Основні завдання інспектора – це контроль за дотриманням законодавства у сфері паркування, притягнення винних осіб до відповідальності за порушення законодавства та фіксування правопорушень.
 

«На сайті міської ради розміщене посилання, де водій може знайти за номером свого авто наявність чи відсутність  правопорушення, по номеру ID він може ознайомитись детально з фотофіксацією вчиненого правопорушення. Маємо на сьогодні 5 інспекторів, за кожним буде закріплена територія перевірки правил паркування», – додав Олександр Шевчук.


Ознайомитись з системою можна на сайті міської ради за посиланням: https://my.zt-rada.gov.ua/inspФото: ЖМР

Тегі: інспектор, ПАРКування, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: