Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пт, 14-05-2021    13:22:22
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Апрель » 20 » 10:44:40 оновлено: 10:48:40

Житомирська міська лікарня №2 стане опорною: Міністр охорони здоров’я підписав наказ

20-04-2021, 10:48:40 808 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирська міська лікарня №2 стане опорною: Міністр охорони здоров’я підписав наказ
Житомирська міська лікарня №2 імені Павлусенка визнана опорною. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Тепер черга за Кабміном, який має затвердити рішення. Про це 20 квітня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.
 

«Ми довго боролися за опорність другої міської. У попередньому розпорядженні про затвердження переліку опорних лікарень у госпітальних округах для лікарні імені В.П. Павлусенка місця не знайшлося. Хоч на сьогодні у цьому медичному закладі більше 200 пацієнтів хворих на коронавірус. Вона на рівних ургентує з першою міською лікарнею. Дуже вдячній злагодженій роботі всіх причетних до цієї, безумовно, хорошої справи. Особлива подяка народному депутатові Арсенію Пушкаренку та іншим депутатам, які сприяли. Завдяки цій співпраці справедливість відновлено. Це ще не кінець процесу, залишилося отримати рішення Кабміну. Окрема подяка, медичному персоналу другої міської. Вони справжні бійці ковідної передової», - сказав міський голова Сергій Сухомлин.


Як повідомляв «Журнал Житомира», Житомирська міська лікарня №2 імені Павлусенка, незважаючи на друге місце у рейтингу USAID, не потрапила до переліку опорних лікарень району. Через це міську лікарню могли позбавити деяких функцій.

Тегі: Житомир, міська лікарня, опорна лікарня
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: