Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 21 Января 2021    03:01:33
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Декабрь » 4 » 12:38:00 оновлено: 12:53:00

МОЗ пропонує посилити карантин в Україні після Нового року

04 Декабря 2020, 12:53:00 651 Коментарі 0 Читать на русском

МОЗ пропонує посилити карантин в Україні після Нового року
Міністерство охорони здоров'я не буде пропонувати запроваджувати локдаун до кінця року, але запропонує жорсткий карантин із перших чисел січня на три тижні.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 4 грудня.
 

"Усі лікарі розуміють, що з кінця січня і протягом лютого очікується сезонний пік захворюваності на грип. Це призведе до серйозного навантаження на медичну систему, тому до цього періоду потрібно підійти з мінімально можливими цифрами захворюваності на COVID-19, із мінімальною кількістю госпіталізованих із COVID-19. Наразі, ми як Міністерство охорони здоров'я не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня, адже бачимо приріст нових випадків інфікування без різких стрибків", – заявив Максим Степанов.


Тотальний карантин на 3 тижні із січня


Так за словами очільника МОЗ, "наша медична система витримає те навантаження, яке зараз є через COVID-19, але до кінця грудня". Степанов наголосив, що у МОЗ рекомендують плановий жорсткий карантин із січня.
 

"Рівень захворюваності та госпіталізації залишається на високому рівні. Тому, спираючись на медичні та епідеміологічні показники, ми пропонуємо уряду України плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями починаючи з перших чисел січня. Тривалість карантину, щоб досягти певних результатів повинна бути 3 тижні", – зауважив Степанов.


Про карантин вихідного дня


Степанов наголосив, що карантин вихідного дня дав результат, бо його метою було "збити хвилю ураганного розповсюдження коронавірусної хвороби". Він зазначив, що Україна не досягла максимальних показників його ефективності, тобто зниження на 20% кількості нових випадків захворювання, однак динаміка зростання пригальмувалася. 

Голова МОЗ констатував, що дотримувалися українці обмежень погано, але цього тижня кількість нових випадків щоденно менша, ніж минулого тижня. Наприклад, станом на цю п’ятницю майже на тисячу менше нових хворих, ніж минулої п'ятниці

Нагадаємо, Кабінет міністрів відмовився від карантину вихідного дня: на вихідних і в будні діють обмеження "помаранчевої" зони на території всієї країни.

Тегі: карантин, епідемія, локдаун
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: