Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    10:13:46
Житомир » Новини » Культура » 2020 » Октябрь » 7 » 14:35:20 оновлено: 15:06:20

Представлені відеороботи переможців конкурсу «Житомире! Я люблю тебе»

07 Октября 2020, 15:06:20 475 Коментарі 0 Читать на русском

Представлені відеороботи переможців конкурсу «Житомире! Я люблю тебе»
У Житомирі представили дві відеороботи, що перемогли у конкурсі «Житомире! Я люблю тебе». Конкурс проводиться задля формування позитивного іміджу нашого міста.

Цього року переможців було двоє: ролик «Обличчя твого міста» Валерії Гончаренко та Наталії Клиновської та «Мій Житомир-Main Stage!» Володимира Вербельчука.

«Ми всі - актори в цьому житті, і на цих житомирських локаціях проживаємо своє життя: зустрічаємося, ходимо на побачення, проводимо сімейний відпочинок в парку, і саме місто - це наша сцена, а вистава  називається «Життя», - каже Володимир Вербельчук.  

Мій Житомир-Main Stage!


Питання сприйняття нашого міста, його привабливість, багатогранність та туристичні можливості розкриваються у відеофільмі «Обличчя твого міста» з використанням незвичного для відеомистецтва  художнього засобу хуманізації.

Обличчя твого міста


Автори зазначають, що робота над проєктами тривала близько місяця.

Нагадаємо, що переможців конкурсу на кращий сценарій відеоробіт «Житомире, я люблю тебе» було визначено конкурсною комісією у червні цього року. Призовий фонд конкурсу - 75 тис. грн - було розділено між переможцями.


Тегі: конкурс, Відеоролики, Житомир, відео
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: