Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    21:52:17
Житомир » Новини » Влада » 2020 » Октябрь » 5 » 10:45:04 оновлено: 11:00:04

Житомирська ОДА переходить на онлайн-режим роботи: занадто багато хворих на COVID-19

05 Октября 2020, 11:00:04 552 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирська ОДА переходить на онлайн-режим роботи: занадто багато хворих на COVID-19
Житомирська обласна державна адміністрація переходить на онлайн-режим роботи через велику кількість хворих на коронавірус. Про це сьогодні, 5 жовтня, під час онлайн-брифінгу заявив заступник голови ОДА Віктор Градівський.

За його словами, хворіють керівники структурних підрозділів, начальники відділів та спеціалісти.
 

"У нас на жаль стрімко погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19. За останні 5 днів у нас немає меншої кількості захворівших, ніж 165 чоловік ... В обласній державній адміністрації теж є значна кількість захворівших, продовжує хворіти заступник голови адміністрації Рогова Віра Борисівна. Хворіють керівники структурних підрозділів, начальники відділів, спеціалісти. Ми дуже просимо у зв'язку з цим, розуміння від всіх наших жителів, які звертаються до обласної державної адміністрації, але з сьогоднішнього дня ми максимально переходимо в онлайн-режим, в тому числі це стосується роботи всередині обласної державної адміністрації. Ми мінімізуємо кількість контактів, просимо жителів нашої області робити все теж саме не тільки в роботі і в спілкуванні з обласною державною адміністрацією, але і під час відвідування інших державних органів, або місць скупчення людей", – сказав Віктор Градівський.


За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 186 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 121 житель області.

 

Тегі: коронавірус, Ода, Житомирська область
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: