Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    13:49:55
Житомир » Новини » Політика » 2020 » Сентябрь » 16 » 13:59:42 оновлено: 14:12:13

Людмила Зубко взяла участь у праймеріз «Європейської Солідарності»   PR  

16 Сентября 2020, 14:12:13 162 Коментарі 0 Читать на русском

Людмила Зубко взяла участь у праймеріз «Європейської Солідарності»
З 7 по 14 вересня житомирська міська організація партії «Європейська Солідарність» провела праймеріз кандидатів на посаду міського голови Житомира. Передвибори проходили шляхом опитування житомирян волонтерами на вулицях міста.

Серед кандидатів у мери Житомира від партії «Європейська Солідарність» – Людмила Зубко, підприємиця, засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше!», меценатка, впроваджує у Житомирі проект «Безпечна школа», Вадим Ліскі, підприємець і Олександр Рабінович, голова обласної організації «ЄС».


«Я взяла участь у праймеріз партії «ЄС», яка дійсно сповідує європейські цінності і дотримується їх у своїй роботі. Партійна команда застосувала відкритість у відборі кандидата, адже праймеріз – це  європейський підхід. Я живу в Житомирі і живу Житомиром і переконана, місто заслуговує набагато більше, ніж має зараз. І майбутній мер, якого обере громада 25 жовтня, це мер для якого міська політика це турбота в першу чергу про людей!», - наголосила Людмила Зубко.


Результати праймеріз будуть оголошені під час партійної конференції «Європейської Солідарності», яка відбудеться у четвер, у Житомирі.


Пресслужба Людмили Зубко

Тэги: Європейська солідарність, Порошенко, вибори 2020, Людмила Зубко
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0

Інші новини Житомир: