Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 18 Сентября 2020    13:14:28
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Сентябрь » 10 » 17:47:43

Житомирська мерія похвалилася новими тролейбусами: їх вже 16. ФОТО

10 Сентября 2020, 17:47:43 499 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирська мерія похвалилася новими тролейбусами: їх вже 16. ФОТО
До Житомира приїхали нові тролейбуси "БКМ". У розпорядженні КП "Житомирське тролейбусне-трамвайне управління" їх тепер уже 16. Як повідомляв "Журнал Житомира", нові одиниці електротранспорту вже пройшли обкатку та завтра вийдуть на міські маршрути.

Заступник міського голови Олександр Шевчук зазначив, що додаткові одиниці техніки розподілили у райони, які найбільше цього потребують.
 

"Наразі виникають проблеми з виїздом з деяких районів, як-от: Крошня та мікрорайон Польова. Тому завтра в мікрорайон Крошня запустять додаткові 4 одиниці електротранспорту, на Польову - 2 одиниці… Прошу пільговиків утриматись від поїздок у міському транспорті зранку в години пік і дати можливість учням доїхати до шкіл та працюючим людям – до роботи. На сьогодні карантинні заходи не відмінені", -  прокоментував Шевчук.


Нові тролейбуси безпечні, зручні для маломобільних груп населення та прості в експлуатації. Вартість одного тролейбуса – 187 800 євро. До кінця року Житомир має отримати ще 34 машини.

Нагадаємо, мер Житомира закликав пенсіонерів вранці, по можливості, не користуватися громадським транспортом і дати можливість доїхати житомирянам на роботу і навчання.

ФОТО: Житомирська міська рада

Тэги: Житомир, ТТУ, тролейбус
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: