Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    16:53:26
Житомир » Новини » Влада » 2020 » Сентябрь » 8 » 11:52:33 оновлено: 12:05:56

«Крім відмазок, ми Вашої роботи не побачили»: від Бунечка пішов військовий радник

08 Сентября 2020, 12:05:56 856 Коментарі 0 Читать на русском

«Крім відмазок, ми Вашої роботи не побачили»: від Бунечка пішов військовий радник
Військовий офіцер Сергій Артьомов написав заяву про складання повноважень радника голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка.

Заяву та різке звернення він опублікував 7 вересня у Facebook, передає "Перший Житомирський".
 

"Я, як офіцер ВДВ, не бачу себе у Вас в радниках. Я не знаю, коли Ви попрощаєтесь із чужою для Вас Житомирською областю. Але прийшов час мені, як ветерану АТО, попрощатися із Вами. Я не хочу бути і не буду радником людини, яка обіцяє і не дотримується обіцянок, не тримає слова і плете інтриги, який не поважає людей, які пролили кров", – сказав Артьомов і кинув посвідчення радника на стіл. 


Артьомов критикує Бунечка за відсутність співпраці з військовими області, невирішення питання землі для учасників АТО, "своїх" людей в Геокадастрі.
 

"Що ви зробили за рік?... Крім відмазок, ми Вашої роботи не побачили. Нас потрібно слухати іноді. Ми більше знаємо, що у нас на Житомирщині відбувається. За весь час ми мали дві зустрічі. Після питань по землі ми взагалі перестали спілкуватися. Тільки в ультимативній формі, коли Ви кричали, стукали ногами "я сказав – так буде", – додав Артьомов.


Сергій Артьомов опублікував заяву, де вкінці написав: "Честь маю!".


Тэги: Артьомов, радник, Бунечко
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: