Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    07:39:11
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Сентябрь » 7 » 14:45:00 оновлено: 15:09:00

Лікарня у Коростені перевантажена хворими на COVID-19

07 Сентября 2020, 15:09:00 315 Коментарі 0 Читать на русском

Лікарня у Коростені перевантажена хворими на COVID-19
Коростенська лікарня перевантажена хворими на коронавірус. Частину пацієнтів направлятимуть до сусідніх районів. Про це 7 вересня під час онлайн-брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.
 

"Дійсно, на сьогоднішній день завантаженість 100% у Коростенському районі. Тому змінені маршрути. Пацієнти з Коростенщини, які проживають ближче до Овруча, будуть перенаправлені до Овруцької лікарні, частина – на Малин", - зазначив Микола Суслик.


Він додав, що ОДА звернулося до МОЗ з проханням дозволити включити до переліку закладів, у яких надаватимуть допомогу хворим на коронавірус, ще дві лікарні.

 

"Ми звернулися до керівника по ліквідації наслідків COVID-інфекції, міністра охорони здоров’я Максима Степанова з проханням включити дві лікарні другої хвилі: це Хорошів та міська лікарня №2 міста Житомира до переліку закладів для надання допомоги хворим та пацієнтам з підозрою на COVID-19", - сказав Суслик.


Як повідомляв "Журнал Житомира", раніше в мережі показали фото з чергою швидких під інфекційним відділенням міської лікарні Житомира.

Тэги: Коростень, коронавірус, лікарня
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: