Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 01 Октября 2020    16:57:49
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Август » 25 » 17:41:46 оновлено: 17:13:46

Прокуратура заявляє, що на півночі Житомирщини завершилася «бурштинова лихоманка»

25 Августа 2020, 17:13:46 319 Коментарі 0 Читать на русском

Прокуратура заявляє, що на півночі Житомирщини завершилася «бурштинова лихоманка»
Прокуратура заявила, що у північних районах Житомирщини не зафіксовані нові факти незаконного видобутку бурштину. Відповідне публікація 25 серпня була розміщена на сайті відомства.
 

"Спільна міжвідомча група з протидії незаконному видобуванню бурштину у північних районах області, до складу якої входять прокурори, працівники поліції та державних органів контролю, продовжує контролювати територію, на якій раніше у нелегальних копальнях видобували коштовне каміння. Учасниками групи систематично здійснюються виїзди та проводяться огляди територій, де раніше були зафіксовані найчастіші порушення щодо видобування корисної копалини. Днями черговий такий виїзд, за дорученням прокурора Житомирської області Олега Василіва, здійснений керівництвом Коростенської місцевої прокуратури за участі представників Коростенського відділу та Олевського й Овруцького відділень поліції", – інформує прокуратура.

 

Під час виїзду було оглянуто лісонасадження та полі на території трьох районів, загальною площею майже 100 га. Зокрема, учасники міжвідомчої групи побували у проблемних місцях поблизу сіл Гулянка і Ушиця Коростенського району, неподалік сіл Обище, Шебедиха, Олевського району, а також сіл Сирниця, Дуби Овруцького району. 
   
"На зазначеній території, де раніше здійснювалося нелегальне видобування бурштину, новоутворених нелегальних копалень не виявлено", – наголошують у прокуратурі Житомирської області.

Як повідомляв "Журнал Житомира", в червні Служба безпеки України затримала на Житомирщині чоловіка, який займався скупкою і продажем незаконно видобутого бурштину.

Тэги: видобуток, бурштин, житомирщина, прокуратура
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: