Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 04 Августа 2020    11:26:04
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Июль » 30 » 08:23:01 оновлено: 08:45:01

Породіллям замість «пакунку малюка» видаватимуть картку з 5000 грн

30 Июля 2020, 08:45:01 420 Коментарі 0 Читать на русском

Породіллям замість «пакунку малюка» видаватимуть картку з 5000 грн
У Кабміні анонсували експериментальний проєкт: замість "пакунку малюка" молоді батьки зможуть отримати матеріальну допомогу. Відповідне рішення було прийнято 29 липня під час засідання уряду.

Сума разової виплати становитиме 5 тисяч гривень. Станом на сьогодні вартість одного "Пакунка малюка" дорівнює 3800 гривень.
 

"Пакунки, які ще залишилися в регіонах будуть роздані породіллям. Далі, фактично при народженні дитини, будуть видаватися картки із 5 тисячами гривень для закупівлі дитячих товарів замість "пакунку малюка", який за словами породіль не завжди відповідав потребам та побажанням. Тому зараз вони зможуть самостійно закуповувати товари на повну суму, яку передбачає бюджет", – зазначає прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 


Як отримати гроші?


Процедура отримання коштів буде доволі простою. Для молодих батьків у "Приватбанку" відкриють рахунок зі спеціальним режимом, а також вручать соціальну карту. Варто зауважити, що кошти батьки новонароджених зможуть використати виключно для потреб дитини.
 

"Батьки дитини можуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль", – зазначає міністр соціальної політики Марина Лазебна.


До реалізації проєкту будуть залучені мережі роздрібної торгівлі – це допоможе відслідкувати, чи кошти використовують за призначенням.

Тэги: батьки, компенсація, пакет малюка
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: