Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 04 Августа 2020    19:53:16
Житомир » Новини » Економіка » 2020 » Июль » 28 » 14:58:55 оновлено: 15:20:55

Міськрада запустила програму фінансової підтримки житомирського бізнесу, що постраждав під час пандемії

28 Июля 2020, 15:20:55 130 Коментарі 0 Читать на русском

Міськрада запустила програму фінансової підтримки житомирського бізнесу, що постраждав під час пандемії
Міська рада разом з "Укргазбанком" запускають у Житомирі програму фінансової підтримки мікропідприємництва та малого підприємництва. Відповідний договір про співробітництво було підписано сьогодні, 28 липня.

За інформацією мерії, фінансова підтримка буде надаватися місцевому бізнесу на компенсацію відсотків, сплачених за кредитами на поповнення обігових коштів, реалізацію заходів з розширення та відновлення виробничих потужностей.
 

"Це важливий крок для підтримки місцевого бізнесу. Ми розуміємо, що бізнес опинився в складних умовах в час епідемії. Разом з Укргазбанком ми пропонуємо програму фінансової підтримки та розвитку місцевого бізнесу. Місто бере на себе компенсацію частини відсотків по кредитам, які надаватиме Укргазбанк. Фактично бізнес отримує можливість кредитуватися під 6% річних (в гривні). Ми запрошуємо і інші банки долучитися до такої ініціативи. Крім цього, наразі, ми розглядаємо можливість та плануємо об’єднати місцеву програму фінансової підтримки з державною програмою 5-7-9, це дозволить зробити фінансові ресурси для підприємців Житомирської ОТГ ще більш доступними",  – зазначає міський голова Сергій Сухомлин. 
Відповідно до умов програми фінансової підтримки суб’єкти мікропідприємництва та малого підприємництва, зареєстровані на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, можуть отримати відшкодування сплачених відсотків в розмірі до 150 тис. грн в рік.

Разом з тим, такі суб’єкти господарювання повинні відповідати сукупності критеріїв:
 
  • до моменту введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 не мали простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, заборгованості перед бюджетами усіх рівнів, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників становить не менше 120% законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати.

З детальними умовами отримання фінансової підтримки та порядком її надання можна ознайомитися за посиланням.

Тэги: Житомир, міськрада, бізнес, кредит
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: