Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 08 Августа 2020    00:36:20
Житомир » Новини » Житомирська область » 2020 » Июль » 17 » 08:55:28 оновлено: 09:08:28

Влада ніяк не може придбати будинки для жителів Житомирщини, що постраждали від пожеж

17 Июля 2020, 09:08:28 211 Коментарі 0 Читать на русском

Влада ніяк не може придбати будинки для жителів Житомирщини, що постраждали від пожеж
У Житомирській області досі не можуть придбати та встановити модульні будинки для жителів сіл Магдин та Личмани Овруцького району, які втратили своє житло через масштабні пожежі.

Як повідомляв "Журнал Житомира", раніше на придбання житла уряд виділив 11,2 млн грн. Планувалося придбати 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 м. кв.

За інформацією "Суспільне Житомир", Колесниківська сільрада, яка мала бути розпорядником коштів, відмовилася купувати і встановлювати спеціальні модульні будинки, пояснивши це відсутністю досвіду і ресурсу для таких робіт.
 

"Рішенням Колесниківської сільської ради вони ці гроші зараз повертають на область, і область тоді визначиться, як далі бути. Ці будинки для тих людей, які мали право власності, тобто, проживали на території Колесниківської сільської ради в селах Личмани і Магдин, які постраждали внаслідок стихійного лиха – лісових пожеж. Ці люди згідно рішення Кабміну отримали допомогу для того, щоб відновити своє житло на території даної сільради. Тим, у кого майно частково згоріло, вже виплатили по 31 тисячі 500 гривень і 10 тисяч тим, які на території Житомирської області", – розповів голова Овруцької райдержадміністрації Ярослав Чепурко.


Нагадаємо, на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка розповсюдилася на площу 30 тис. гектарів. До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки, у тому числі літаки АН-32П та пожежний поїзд. Від лісових пожеж найбільше постраждали чотири села – Личмани, Магдин, Острови та Нижня Рудня.

Тэги: Житомирська область, пожежа, житло, будинок
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: