Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 09 Июля 2020    08:43:50
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Май » 29 » 17:57:06 оновлено: 18:15:46

У Житомирі знайшли місце під скейт-парк і думають над створенням памп-треку

29 Мая 2020, 18:15:46 706 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі знайшли місце під скейт-парк і думають над створенням памп-треку
У Житомирі знайшли нову локацію для скейт-парку: сучасний майданчик для екстремальних видів спорту може з'явитися на місці скверу на Новому бульварі.

Профінансувати частину будівництва погодилась компанія «Євроголд». Задум реалізують, якщо під час голосування в рамках Бюджету участі переможе проєкт реконструкції бульвару, передає сайт Житомир інфо.

Попередньо, скейт-парк планували розмістити за покинутим кінотеатром «Жовтень», проте це унеможливлює велика кількість комунікацій на ділянці.
 

«Робити там повністю бетонне покриття, яке потребує професійний скейт-парк, неможливо по закону, а переносити ці комунікації - це багато мільйонів гривень, тому ми відкинули це місце. Зараз починається голосування за бюджет участі - громадський бюджет. Один із запропонованих проєктів - реконструкція Нового бульвару, і в рамках цього ми плануємо зробити реконструкцію скверу. Якщо ми візьмемо відділення поліції біля Нового бульвару і банк, там між ними є сквер. Прорахували, що там абсолютно нормально стає скейт-парк, а поруч немає житлових будинків, місце знаходиться в центрі і воно не на бульварі і не буде заважати мамам з колясками чи маленьким дітям, які катаються на електромобілях. Вони будуть поруч з поліцією, яка також буде наглядати», - розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

 

Скейт-парк у місті Колумбус, штат Індіана, США

Інший проєкт, який може зацікавити велосипедистів, це створення у нашому місті памп-треку - спеціальної велотраси, яка складається з ям та пагорбів. Його можуть реалізувати в рамках спільного зі швейцарськими партнерами інфраструктурного проєкту «Енергоефективність в місті Житомирі».
 

«Ми мали реалізувати один із демонстраційних проєктів, пов’язаних з розвитком міської інфраструктури, що орієнтований на велосипедистів. На сьогодні найближче до реалізації - це ідея по закупівлі велосипедів для муніципалітету і створення велошколи на базі однієї, або двох шкіл в Житомира. Також будівництво такого інноваційного продукту для України - це памп-треку. Майданчик, який імітує певний рельєф для того, щоб кататися, вчитись кататися по рельєфу, проводити змагання. Таких проєктів в Україні не існує. Ми шукали партнерів за кордоном, які здійснюють такі проєкти, і знайшли компанію Velosolutions. Вона має такі реалізовані кейси в різних країнах світу. Вступили з ними в перемовини і вони готові включитись до реалізації цієї ідеї», - говорить директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця.


Якщо даний проєкт погодять швейцарські партнери, вони профінансують створення велошколи, закупівлю велосипедів та деякі проєктні роботи по розробці памп-треку, а міська рада має покрити інші витрати на будівництво велотраси. Над деталями проєкту поки що працюють, проте, як зазначив міський голова, памп-трек можуть створити у гідропарку.

Як повідомлялося, з 1 червня в Житомирі стартує загальноміське голосування за кращий громадський проект.

Памп-трек в латвійському містечку Цесіс

Тэги: Житомир, спорт, памп-трек, скейтпарк
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: