Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 25 Травня 2020    08:28:52
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Травень » 21 » 10:01:59 оновлено: 10:21:59

У центрі Житомира руйнується житловий будинок через будівельні роботи по сусідству. ВІДЕО

21 Травня 2020, 10:21:59 1069 Коментарі 0 Читать на русском

У центрі Житомира руйнується житловий будинок через будівельні роботи по сусідству. ВІДЕО
Жителі будинку, який розташований за адресою вулиця Київська, 50 у Житомирі б’ють на сполох та благають місцеву владу допомоги. 

Два роки тому поряд з їхнім будинком розпочалося будівництво офісного центру. Люди кажуть після початку робіт у їхніх оселях на стінах та стелях з’явилися тріщини, передає СК1.

Будівництво зупинили, однак будинок, скаржаться мешканці, руйнується далі. На першому поверсі будинку працює магазин у ньому нещодавно «просіла» підлога. 
 

Голова ОССБ, до якого належить будинок каже, неодноразово зверталися до міської ради, але віз і нині там. Зустріч з представниками влади все ж відбулася. Заступник міського голови запевнив: шукатимуть шляхи вирішення проблеми.
 

«Телефонували тій фірмі з якою, безпосередньо було заключено договір на укріплення фундаменту. Вони зараз вирішують питання перевезти технагляд або з Санкт-Петербургу, або з Англії. Будь-яке виділення коштів – це бюджет міста, це депутатська сесія. Якщо не буде вирішено питання з першим варіантом, тоді ініціюватимуть виділення кошти з міського бюджету», – сказав заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.


Нагадаємо в грудні 2019 року міський рада поставила умови перед забудовником: будівництво семиповерхового торговельно-офісного центру розпочнеться тільки після укріплення фундаменту сусіднього будинку.

Тэги: будівництво, тріщини, будинок, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Інші новини Житомир:

Коменатрів: 0
avatar