Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 25 Травня 2020    06:59:46
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Травень » 13 » 09:46:39 оновлено: 10:07:39

У Житомирі готуються відкрити садочки, але потрапити в них зможуть не всі діти

13 Травня 2020, 10:07:39 20547 Коментарі 1 Читать на русском

У Житомирі готуються відкрити садочки, але потрапити в них зможуть не всі діти
У Житомирі готуються до відкриття дитячих садочків, зробити це планують від наступного місяця. Утім, до дитсадків зможуть піти лише ті діти, батьки яких працюють.

Про це в коментарі ТСН розповів міський голова Житомира.
 

"Я думаю, що це буде онлайн-форма, на яку батьки зможуть зайти, зареєструватися і показати підприємство, на якому вони працюють. Потім роздруковують довідку, яка дасть можливість відправити дітей до садочків. Так форму ми зараз опрацьовуємо", - каже Сергій Сухомлин.


Попередньо в мерії вирішили, що персонал закладів має пройти ПЛР-тестування на коронавірус. Своєю чергою, директори садочків мають продумати систему, за якою батьки заводитимуть та забиратимуть дітей, аби групи не перетиналися.

Досвід роботи дитсадків під час карантину в Житомирі є. Наразі в місті працює група для дітей, батьки яких працюють у лікарнях та поліції. За час карантину жодна дитина, яка її відвідувала дитсадок, не інфікувалась. Саме тому таких груп хочуть відкрити більше.

Тэги: діти, Житомир, Карантин, дитсадки
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ

Інші новини Житомир:

Коменатрів: 1
irenlux
1 fb Iryna Plokhotiuk (irenlux)   • 19:21:24, 13 Травня 2020 [Материал]
0

Це не справедливо! Кожна дитина має право на освіту, це по-перше! А по -друге, як бути в моїй ситуації, я стою на біржі і щоб знайти роботу, мені потрібно бути не привязаною до дітей, бо з ними я не буду ходити на семінари на біржі і на співбесіди! А в садочок потрібно принести довідку, що я працюю. Замкнуте коло!
avatar