Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 13 Июля 2020    11:10:14
Житомир » Новини » Влада » 2020 » Май » 12 » 11:50:43 оновлено: 12:09:56

Парамонов продовжує керувати Житомирським обласним лабораторним центром – голова ОДА

12 Мая 2020, 12:09:56 720 Коментарі 0 Читать на русском

Парамонов продовжує керувати Житомирським обласним лабораторним центром – голова ОДА
Зіновій Парамонов продовжує бути головним санітарним лікарем області та працювати на посаді директора Житомирського обласного лабораторного центру.

Про це 12 травня під час онлайн-брифінгу повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.
 

"У мене немає інформації про звільнення виконуючого обов'язки головного санітарного лікаря Житомирської області Зіновія Парамонова і ніколи не було, хочу сказати. Його призначення і звільнення є виключною компетенцією головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, наказ щодо звільнення чи не звільнення… Зіновій Михайлович працює, більше того, він вчора доповідав по ситуації по COVID-19. Якщо він буде знаходитись на лікарняному, то його обов’язки буде виконувати його заступник, як це було в кінці минулого тижня, пан Васильков", - сказав Бунечко.


Як повідомляв "Журнал Житомира", 6 травня була поширена інформація про завантаженість Житомирського обласного лабораторного центру і тимчасове його закриття. Після цього мер Житомира вимагав звільнити керівника центру Зіновія Парамонова. 7 травня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що дав розпорядження звільнити Зіновія Парамонова. 

Тэги: звільнення, лабораторний центр, Житомир, Парамонов
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: